Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Заповідник Нгоронгоро

Відпочинок в Заповідник Нгоронгоро

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Один з найбільших запасів Танзанії &апо, який виділяється " Загальна захищена площа 8,288 квадратних кілометрів. Ім'я Негоронгора була надана його основною справою, кризою вулкана Нагоронгоро. Слово "

Crater Ngorongoro вважається відносно молодий в Африці. Діаметр вулкана до 22 км, загальною площею 265 кв. км. Долина була утворена близько 2,5 млн. років тому, після найбільшого занурення величезного вулкана і згоряння її вершини. Подальша вулканічна активність у вигляді слабких ерозій сприяло дню гірського піку, що можна побачити на сьогоднішній день. Сьогодні Caldera Ngorongoro Okaymlen є крутим, але частково зруйнованою природною стіною, її краю знаходяться на висоті 2286 м над рівнем моря і низу - 610 м нижче рівня моря.

Територія кратера частково займає розкішне озеро, фламінго проживання. Озеро оточене красивими пасовищами для атлопу, зебра та інших травних тварин. Природа унікальна для багатьох видів тварин, які не можуть дістатися з Калдери. Вони народжуються там, жити, багатоплідий і dying. Вчені оцінюють, що деякі 30 000 з них мешкають в кратері. Тут ви можете побачити великі антилопчики коней і топів, левів, слонів, гіenas, соломок, павян, буй, купальників і лугів. На території кратера призначають близько 17 білих і чорних ніс. Вегетація заповідника дуже різноманітна. Є ліси, шампи, озера, річки, склепи та саванна.

У 1954 р. з Національного парку «Сергетика» і став резервом у 1959 р. для збереження унікальної екосистеми, включаючи долину «Альдуей». У 1978 році заповідник оголосив світову природну спадщину.

Однією з найважливіших функцій Нгоронгоро Резерву є захист інтересів і збереження традиційного способу життя давніх корінних народів.

Плем'я Машая, яка ще має траву великої рогатої худоби, овець і кіз. Археологічна історія заповідника пов'язана з Долиною Альдувей, де д-р Луіс Лікі знайшов залишки Зіантро, старовинного викопа. Також були інші відомі реліквії, в тому числі предісторичні слони, гігантські хроп барани і гігантські соломи.

Різні програми сафарі./ / / Заповідник Нгоронгоро