Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Острів Мнемба

Відпочинок на Острів Мнемба

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

" Mnemaba " означає " octopus head " в перекладі з арабської. Приватний острів, гордий своїми прекрасними пляжами і прорами коралових рифів, заселений незвичайною рибою, відомий як " больши ноги " . За підтримки Організації Об'єднаних Націй, це називається " один з найкрасивіших коралових садів, коли-небудь знайшов у світі " . Імба є рідкісним прикладом дорученого коралового острова. Це круглий риф всередині подібного акваріума, і це стіни зовні. Coral atoll навколишній острів вважається найкрасивішим в Занзібарі.

Подовжується глибина 800 метрів в безпосередній близькості від берега. Прибережні води багаті великою рибою, в тому числі барракуд і акули. У коралових садах, розсіяних на клумбі біля острова. Наприкінці серпня міграція китів відбувається на початку вересня, а китів можна побачити з грудня до квітня. На березі можна регулярно спостерігати черепахи і дельфіни.

Острів Імба - місце, де яйця кладуть зелені черепахи в Червоній книзі.

Ми не маємо ніяких островів. Прийняття для комфортного готелю Mnemba Lodge, не більше поселення. Згідно з авторським туристичним журналом Conde Nast Traveller, поїздка в цей острів знаходиться на поїздці кращих романтичних подорожей планети. Один острів - це любе місце світових знаменитостей, таких як Білл Гейтс, Наомі Кембелл, Майкл Дуглас, Шарон Камінь і багато інших. Можлива дайвінг тут кругло. Однак в будь-яку погоду є умови для такого роду відпочинку і спорту.

The Mnemba Lodge Hotel надає послуги з дистанційного навчання в різних рівнях з сертифікатом PADI.

Водні види спорту, дайвінг./ / / Острів Мнемба