Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Веве

Відпочинок в Веве

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Vev - це швейцарський курорт, який знаходиться на березі Женевського озера і поєднує в собі снігові гори і м'який субтропічний клімат.

Як бувають тури в Вев?

Основні риси міста, які приваблюють туристів з усього світу, мають відмінну екологію, відмінні рекреаційні можливості та розвинену інфраструктуру. На курорті багато компаній. Наприклад, офіс Nestle розташований, а компанія також заснована в Vev Museum of Food.

Під час свого часу місто маловідомих осіб, таких як Гоголь, Чайковський та Достоєвський. Володимир Набоков і Віктор Гуго були головними гостями Vev. За останні 25 років Чарлі Чаплін був тут, його будинок знаходиться на околиці міста, а парк назвав сумний комічний.

Однією з основних особливостей курорту є церква св. Варвари. Це одна з двох православних церков країни, яка була побудована графом Шуваловим. Музей Старого Міста, який знаходиться в замку 15-го століття, також буде цікавим для відвідування.

Відпочинок в Веві - це чудова можливість насолоджуватися чудовими видами на верхівки сонячних променів під час прогулянки під долонями.

Як і більшість міст Швейцарії, Vev славиться безліччю цікавих музеїв. Музей «Рабочий квартал Амури»

Особливий інтерес - Слонський замок (12-13 століття), який знаходиться біля курорту. Замок знаходиться на острові і є одним з найбільш визначних пам'яток Європи і Європи.

Тури в Вев - це спокійне і спокійне свято, яке доведеться пообідати всім членам сім'ї і запам'ятовуватиме багато позитивних емоцій.