Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Аскона

Відпочинок в Аскона

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Ascona - відомий швейцарський курорт, який відомий затишною атмосферою і природою. Курортний комплекс розташований в бухті озера Майстри.

Який привабливий тур Аскону?

У Асконі немає нічого спільного і повного залишку, в тому числі кращих швейцарських готелів, старих гольф-клубів, модних магазинів, музеїв, чудових пляжів і ходьби від великої кількості кави і ресторанів.

В курорті давно користуються відомими особами, такими як Еріх Марія Ремарк, Карл Юнг і Аседор Дункан. Більшість з них приваблювали не самим курортом, але на пагорбі під назвою Монте Вере або Гора Трута. Це, ніколи не було колонії ідеалістів.

Сьогодні Аскона приваблює туристів можливість відпочивати з душею і тілом, щоб насолодитися славою озера Майстри, ведучи в модних бутіках, а джаз-концерт Festa New Orleans.

Відпочинок в Асконі - це гармонійне поєднання комфорту і тихого, спокійного часу.

Тенісні скоринки (понад 25), гольф-ігри, басейни, човнові поїздки по озері, водні лижі і плавання є одним з найпопулярніших курортів.

Серед визначних пам'яток курорту особливу увагу слід приділити кав'ярню, папалу технікуму, а також руїни замку Сан Матерно.

Тури в Аскону не тільки пропонують багато позитивних емоцій всім членам сім'ї. Але вони вітають можливість взяти повні канікули від вітрових міст.