Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
Пошук на сайті
Пунта-Кана

Відпочинок в Пунта-Кана

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
Телефон *
E-mail *
Коментар

Пунта-Кана Ala - це чарівний курорт, який знаходиться в Тосканській області і зношений Тірським морем. Куратор славиться білими пляжами, морем і незайманою природою.

Що таке приваблива екскурсія в Пунта-Атланта?

Пунта-Кана Ала вірно вважається параемом на землі, оскільки його основні активи – затишні пляжі з білим піском, чудовими краєвидами і дочепленим середземноморським характером. Курорт - це будь-яке місце відпочинку відомих футболістів, Ronaldo і Galiano. Порт міста часті яхта Juan Carlos, король Іспанії.

Пунта-Кана Ala пропонує гостям широкий вибір знаменитостей. У курорті є добре обладнаний гольф клуб, численні відділення для верхніх прогулянок, тенісних кортів і сучасний яхтовий порт. Пунта-Кана Ала багата черевики, невеликі бухти і кришталево чисті моря. Це створює чудові умови для дайвінгу.

В курорті також приваблює близькість островів, таких як Elba і Gilio, де можна доїхати до яхти.

Пунта-Кана Ала – занурення спокійної, тиші, когабітації та гармонії.

Є кілька історичних пам'яток в курорті, в тому числі середньовічних точок, які були побудовані для захисту від піратів. Вежа Ідалго (16 ст.) і Торр Апіані є особливою зацікавленістю туристів. На замовлення сім'ї Medici 16 століття замок Castello Di Punta Ala був побудований в Пунта-Атланта.

Пунта-Кана Ala – це чудова можливість відпочивати від fuss і насолоджуватися конфіденційності./ / / Пунта-Кана