Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Острів Кануан

Відпочинок на Острів Кануан

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Серце Гренадини часто називають Кануан. Це приватний острів з непристойним характером, різноманітним краєвидом, ганчіркою і довгими піщаними пляжами. Найпрестижніші світові нагороди

На сьогоднішній день це не зрозуміло, чи є Крістофер Колумб є піонером цього острова, але відомо, що лише 200 років після експедиції цього великого мандрівника, є постійне панування європейців. У ці роки Кануан був справжній острів повстанців. Рабин, який втечув недбалість Барбадоса, а також вільні моряки, приєдналися до Арабів, які протистояли колонізації. Чорно-кариби називають людей, які кладуть Кануан на час.

У 1979 році Кануан увійшов до незалежної держави Сент-Вінсента та Гренадини в рамках британського Співдружності. На сьогоднішній день туризм є одним з основних джерел економічного благополуччя для всієї держави і острова Кануань.

Canouan може грати в гольф. Подорожуйте до 900-фузії Королівської гори (Монт Роял), ванн і дайвінг в теплих хвилях на пляжах Мазовидної або каренажної бухти.

Klimat Ou Кануань

Тропічний клімат, діапазон, вологий. Діапазон температури повітря від +18 °C до +32 °C протягом року. Найхолодніший час між листопадом і лютим. Дощовий сезон триває з липня по листопад. Дощ може тривати 24 години на добу. Острів Сент-Вінсент має багато важкого урагану. Найгарячіші місяці - липень і серпень, середня добова температура якого піднімається до +32° C і ніч досягає +27 °C Річна кількість опадів становить від 1,500 до 3700 мм. Найдешевші місяці з вересня по листопад, з восьми дощових днів на місяць. Найсухіший час між лютого і квітень, коли кількість дощових днів досягає трьох місяців.

В літній час восьмий час від Москви (міні 8 годин) і 7 годин взимку.

Трохи з Тамарандської бухти на північному кінці острова є пляж, захищений широким рифом, один з кращих пляжів в Гренадини. Кораловий риф Тобаго є національним морським парком Карибського моря. Живий риф Подкова (Horseshoe) ідеально підходить для дайвінгу.

Казино Прованс Монтего Карло Трамп

The Privee Club розташований в мальовничій колоніальній будівлі.