Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Острів Юніон

Відпочинок на Острів Юніон

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Острів Еуніон Половина між островами Гренада і Сент-Вінсент дорівнює Барбадосу, Мартіника і Тринідаду. Місце розташування Об'єднання зробив його ідеальним стартовим пунктом для турів на ці острови. Об'єднання - острів вулканічного походження з крутими гірськими хребтами. Готель знаходиться в 5 км від готелю. Острів і апос; головний комерційний центр Сен Йосип, розташований недалеко від столиці острова, Кліфтон. Серед туристичних особливостей острова Об'єднання є мучений туризм красивих пустельних берегів і галасливого міста, прогулянок Кліфтону.

До острова Барбадос, Гренада і Мартініка є невеликим аеропортом. Історія Союзу – це історія майже всіх Карибських островів.

Оригінальними мешканцями були індійці з Південної Америки, потім острів був у власності французьких та англійських колонізаторів, які привозили сотні рабів з Камеруну та Анголи. При порушенні рабства населення займався землеробством і риболовлею. На сьогоднішній день рибальство має суттєву частку спілки таапо; економічна система, поряд з торгівлею та туризмом. Багато магазинів і універсальних магазинів, відмінних барів і ресторанів, різних інтернет-кафелів, дайвінг-центрів. Сьогодні, Union Island є чудовим місцем для відпочинку, і є готелі світового рівня.

Пальма-де-Майорка Розташований в Гренадинах, в ланцюжку невеликих островів, які розвивалися між Сент-Вінсентом на півночі і Гренада на півдні, 8 кілометрів від Союзу. Petit St Вінсенс біля Союзу. Це приватний острів з прекрасними пляжами і перцевою природою.

На острові є кілька нічних клубів. Ресторани і бари пропонують нічні розваги. Проведено змагання з карнавалів та музичних змагань.