Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Сен-Мало

Відпочинок в Сен-Мало

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Розташований на узбережжі північного Бретана в районі Сен-Мало. Звісно, ці місця назвали завдяки прозорим і амберним водам Атлантики.

Історична репутація міста не може бути викликана ідеальною. Sen-Malo був корсурним заводом і рабом. З фортеці обручені Старе місто, У місті є чудові види, що відкриваються, на морі, на міських картинах. Готель знаходиться в районі Сен-Мало, ви повинні піти в музей замку, відвідати. Акваріум.

За 40 років. Центр Les Thermes Marins de Saint-Malo об’єднує провідних фахівців із татазотерапії. До 5000 кв. м. Вам буде запропоновано різні процедури відновлення.

Центр, розташований на піщаному пляжі довжиною 3 кілометрів, славиться наявністю висококваліфікованих медичних працівників та 100 медичних працівників. Сучасне обладнання дозволяє реалізовувати нові розробки в галузі татазотерапії. У той же час навколишнє середовище, атмосфера гостинності та комфорту.

Додатково гідротерапія і альготерапія Ви маєте найбільший вибір процедур догляду за обличчям і тілом в салоні краси.Спа Бейтей Можна поєднувати приємний і корисний басейн з різними видами водопідготовки, сауна, турецька ванна, спорт або тренажерний зал, щоб зміцнити серцево-судинну систему.

Після курсу лікування, ви зможете дійсно розслабитися в мережі Aquatonic, роман, який пропонує Les Thermes Marins de Saint-Malo. Басейн, наповнений морською водою, має форму лабіринту, де ви будете спіймані за сильною масою ременів і потоків, а також джакузі.

Крім того, на вас чекає багато водних видів спорту, гольфу та речей. Також є спеціально обладнаний простір для дітей, тому протягом всього дня, ви не можете турбуватися про ваших малюків, насолоджуючись морськими процедурами.

Гольф St. Malo Golf Club: 2 поля


1: 18 місяць, пари: 72, 6014 м

2: 9 отворів, пари: 36, 2684 м

У

Теніс, Верхній привід, серфінг.