Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Бостон (штат Массачусетс)

Відпочинок в Бостон (штат Массачусетс)

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Бостон є одним з найважливіших культурних, історичних та впливових центрів Сполучених Штатів Америки. Бостон є столицею Массачусетс. Місто представлено відкритими перформансами, історичними пам'ятками та музейами, які пояснюють, чому близько 16 мільйонів туристів йдуть до Бостона щороку.

Які тури в Бостоні?

Бостон входить до складу ТОПу країн світу і апос; завітали 10 міст, і кожна міська зона має свій характер, характеристики і переваги. Відповіли до Бостона всі відомі Кембриджі та Бруклін. Місто, наповнений старою архітектурою. Його участь у так званому " Бостон Чапітія " , яка стала передумовою для американської боротьби за незалежність, вважається м'яким містом.

Музей мистецтв Бостона, серед яких Музей образотворчого мистецтва, Музей науки, Музей Ісабелії, Музей Стюарт Гарднер, Інститут сучасного мистецтва, заслужила особливу увагу. Всі вони заслуговують світової слави і користуються особливою популярністю серед туристів.

Решта в Бостоні – це дослідження країни і апос; історична спадщина і почуття нескінченної атмосфери.

Гарвардський університет Найдавніші в Америці та один з найпрестижніших у світі. Для приємного часу ми повинні піти на Гарвардський площі, який оточений ресторанами, кафе, магазинами і студентами часто відпочивають.

Місто іпос, північні сусідства заповнені різними видами функцій, включаючи Музей Відьма і будинок будинку-напівлюкс.

Музей Бостонської відкритої доставки, Канат Палац, Чарлстон-Брідж Оповідання, Симфонічний зал, Skywock огляд сайту на 52 поверсі, Бібліотека Кенді та музей, Новий Англійський консерватор, Театр Мисливця та багато інших речей- це Бостон Тур!


/ / / Бостон (штат Массачусетс)