Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Базель

Відпочинок в Базелі

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї
Базель є другим найбільшим містом в Швейцарії, де зосереджено велику кількість культурних, освітніх та історичних цінностей. Ось де найстаріший університет країни.


Який привабливий тур в Базелі?

Головний туристичний центр міста &апо - Великий Базель, історичний центр. У готелі є міський символ, кав'ярня, весь центр є пішохідною зоною.

Ратуш знаходиться на території ринку міста, а історичний музей працює в колишньому храмовому будинку. Ще одна карта міста - фонтан, пофарбований статуеллю Богоматтерії, розташований біля площі Рибамаркт.

Одним з вигідних туристичних напрямків є хвіртка Спалентора, яка була реалізована з червоного піском. Найвища в Швейцарії, ринкова вежа (150 метрів).

Також варто відвідати сільську територію, де знаходиться скульптура Richard Cherry, церква св. Єлизавета, а також інший чудовий фонтан.


Відпочинок в Базелі – це чудова можливість приєднатися до культурно-історичної спадщини Швейцарії.


Головною гордістю міста є його численні музеї. Музей мистецтв «Рабочий квартал Амури»

Музей паперу і книг, музей сучасного мистецтва і античного музею цікаво відвідати. Ви також повинні подивитися на зоопарк Базель і насолодитися ходьбою в зоологічному саду, в іншому випадку називають відкритим небом музей.

Тури в Базель – це відпочинок, який буде мати душу всіх членів сім’ї, і кожен зможе зайняти щось цікаве і чудово для себе.