Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Флімс

Відпочинок у Флімсі

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї
Швейцарський курорт Флімс має чудові рекреаційні можливості, як взимку, так і теплі місяці року.


Яка приваблива екскурсія Flims?

Сноубордери та спортивні любителі з усього світу ходять в курорт. Доріжки Flims підходять як професіоналам, так і новачкам. Це буде весело для м. Фристи, бо вони не тільки повинні мати кілька треків, але і безкоштовна академія. Серед фрідерів, на схилах Kassons (2,675 метрів над рівнем моря) популярні, з 10 ліфтами.

Загальна довжина курортного маршруту – 180 кілометрів, з яких 40 кілометрів – для Фрідерів, 46 кілометрів – чорні, 63 – сині і 71. Всього 29 різних підйомників.

Курорт і історичні пам'ятки, які можна подивитися під час невдалих лап. Стара частина міста представлена вулицями і архітектурою 18 і 19 століттями. Так зване нове місто складається з готелів fenile, вишуканих ресторанів, сучасних медичних комплексів, магазинів та спортивних центрів.


Задоволення Flyms передбачає поєднання затишної атмосфери, гостинності та багаторічних традицій з сучасним комфортом та сервісом.


Флімс оточений горами, лісами, річками та озерами, є поетом відпочинку влітку, який буде реальним оповіданням. Для туристів популярні довгі прогулянки, катання на велосипеді, велосипедні доріжки, Deltaplan і повітряні рейси.

Тури в Флімс - це ціле повітря, проточні схили, пишні ліси, кришталево-блуні річки та озера.