Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Національний парк Руаха

Відпочинок в Національний парк Руаха

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

У двох словах: дикий і красивий. Якщо ви намагаєтеся описати принаймні один день життя в будь-якому з лабораторій сафарі, це буде незвичайна картина. Уранці, після сніданку, великий пакет африканських мисливських собак можна побачити біля табору. Через годину з'являється родиця дрібних і великих кульок. Пообідати в околицях табору, ви можете побачити преп-додаток леву до готовності. Природа життєрадісної природи заповідних змін в кожному напрямку голови: крокодил кричущий на берегах р. Руа, риболовлі орел, фігурні гіпопотами, половину занурюють в воду, леви, леопарди, слони, гієни є досить короткий перелік живих рис парку.

Протягом століть природа Руї і апос; с парк, через його складний доступ, майже змінився і залишається доручений. Руа є дистанційним кутом з екваторіальним кліматом між східною та південною Африкою. Це дуже сухий і є відмінними можливостями для сафарі.

Парк був заснований в 1964 році і є одним з найпопулярніших і туристичних напрямків. Національний парк Руа є другим за величиною, оскільки Національний парк Серенгеті Танзанії, загальною площею 12,950 кв. км, а першим найбільшим слоновим населенням, що досягає 8000 осіб. Він був названий Великою Рекі Руї, процвітаючи серед гірських долин на східному кордоні, а потім входив до р. Руфіджі.

Розмаїття рослинності та ландшафтної структури під час сухого сезону, коли водні рівні р. Руа відступили, неозброєні скелясті. Саваннах, лісові ділянки, пагорби мають 1,650 сортів рідкісних рослин і є реальною базою знань для nerds. Комбінація рослинності та ландшафту створює живі види сходу та заходу сонця, особливо в готелі Ruaha Safari Lodges, розташованому на східному березі річки. Площа Jongomeru відрізняється від красивих пейзажів південних схилів. Ви можете бачити слони і слони.

Проте р. Руа є найбільшим, але не тільки в парку. Річка Njombe протікає через північну частину заповідника, з'єднується з річкою Rufiji, а потім надходить в Індійський океан. Дві ріки Мдонії та

Мвагуці, названі піщаними річками, надходять на річку Руї та живлять її під час дощового сезону. Річки захищають і насичують різні звички тварин. На своїх берегах є сотні слонів, бігунів, реіндеробів і буффало, багато видів ательопо (найбільша і невелика кукурудза, імла, чорно-сірих хабаристів, Грантовий газ) і гіраффа, zebras, mangustas, dicatures, дикі коти, вівери. Вода Руахі є повноцінною крупою. Живці, стрибки, гіни, дикі собаки, шалики приходять тут на воду і полювання. У парку є 370 видів перинатальних видів, включаючи зиму, птиці, нектарини, білі сучки, Зюки. У березні - квітень і жовтень - листопад, полонини птахів заповнені мігрантами з Євразії. У той факт, що Руа і апос, національний парк є одним з небагатьох національних парків в Танзанії, де допускається гомілка, що супроводжується озброєним провідником, робить його дуже привабливим для любителів різних видів сафарі. Дослідницькі охочі мають можливість отримати унікальний досвід переміщення в щільних полях і складних місцях, де транспортні засоби не можуть потрапити. Національний парк Руага щорічно зростає, а можливість сафарі зростає відповідно. Є чотири готелі в парку: Mwagusi Safari Camp, розташований на природному водосховищі річки Мвагуці; Jongomero Camp в Jongomeru, з видом на річку, Mdonya Old River Camp, розташований на віддаленій річці Mdonja і Ruaha River Lodge на річці Руа. Архітектура та природа кожного табору або лота визначені відповідно до навколишнього середовища, а види сафарі різняться відповідно. У будь-якому випадку, відпочинок тут буде наповнений враженнями.

Різні види сафарі./ / / Національний парк Руаха