Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Чіангмай, Чіанграй

Відпочинок в Чіангмай, Чіанграй

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Чіангмай був розташований на березі річки Пінг і увійшов до відомого Золотого трикутника. Назва міста в перекладі означає " Місто було засновано в 1926 році і продовжує розвиватися, стає все більш привабливим для туризму.

Тури в Чіангмай - центр старовинної та неповторної краси

Тут мандрівники можуть відвідати монастирі і храми, які мають близько 300 і які прямо наречені Чіангмай. У своїх магазинах, червоні парасольки, тверді меблі ручної роботи, шовк, золото та срібні вироби тощо.

Коли ви перебуваєте на відпочинку в Чіангмай, ви повинні відвідати кілька місць:
  • Wat Chiang May і Wat Fra Singh Храм. Першим є найстаріша, і за місцевими легендами, колись був королівський резиденція. Другий сюрприз туристів з красою і красивою фрескою, які вводять стіни монастиря, де Таїланд і апос; історія суєти.
  • Дой Інтанон знаходиться в 70 км від Chiangmai. Тексти пісень, а це означає: Його живописна природа не залишить байдужими. Заповідник став домівкою на половину тисячі унікальних видів птахів.

Тури в Чіангла, столиця Ланнатаї середньовічної історичної держави

Чіанграй знаходиться в північному Таїланді і знаходиться в середині знаменитого Золотого трикутника. Чіанграй є багато храмів, яскравих фестивалів і сорбітних людей, які створюють нескінченну атмосферу свята в середовищі екзотичної природи. Чіанграй почав свою історію в Сент-ХІІІ і був вважати першим столицею Великого Королівства Лунатаї. Продовжували багато монастирів і храмів.

Чіанграй - це справжній рай для туристів, які приїдуть до відпочинку і сниться насолодитися гірськими пейзажами, старовинними пам'ятками і буддійськими храмами, тому слід пам'ятати кілька ключових місць для відвідування:

  • У зв'язку з релігійними переслідуваннями, багато китайських переїхали сюди і приносили традиції чаю. Сьогодні відомі величезні висадки Mee Salong.
до світу.
  • Національний парк Дой Луань відомий завдяки численним водоспадам та печерам.
  • Резиденція королеви мати на Mount Doi Tung.
  • Храми є особливою історичною цінністю. Наприклад, в Ват Нагам Манангі зберігаються залишки короля Менсіра, і Ват Phraqueo славиться статуями сидячого Будди і копія статуї Емеральда Будди.
  • Храм Ват-Прра-Сінг приваблює туристів, які бажають подивитися на камінь, де віруються відбитки Будди.
  • Фестивалі, паради, ярмарки та барвисті місцеві свята.


  • / / / Чіангмай, Чіанграй