Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Краби

Відпочинок в Краби

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Краби розкидані острови в Андаманському морі, великі білі пляжі, прозоре море, дивовижний підводний світ з багатокольоровими коралами, унікальні вапнякові утворення незвичайної форми, яка виросла з лази морського шнура. Чудова природа острова, водні види спорту та розваги, а також унікальні віртуї, приваблюють туристів з усього світу. Краби пропонує комфортабельні готелі 5 зірок і бунгало на березі. Острівці Краби з'єдналися з комфортом Заходу і сорбентом Сходу.

Крабі був відомий своїми символами:

  • Рак, який понад 75 млн років
  • 100 метрів породи Хао Канаб Нам, яка знизилася з глибокого моря,
  • Буддійські храми в печері
  • Картина панга національного парку.

Flush відпочинок на Крабі

Пожежний Ао Нанг 18 кілометрів від міста Крабі і відкриває красиву затоку Панорама з 83 маленькими островами і білими піщаними пляжами, що надходять на прозорий океан. Ao Nang є одним з найчистіших і простих пляжів. Вибираючи екскурсію в Крабі, мандрівники з дітьми, краще бути на цьому пляжі.

Пожежний Шапка Noppharat Тара до Найкрасивий пляж, який входить до складу Національного морського парку Koh Phi Phi Phi, розташований на 20 кілометрах на заході міста Крабі. Вогне тривав п'ять кілометрів і в оточенні товстого тропічного лісу Казуріна.

Грати Railay і капелюх Tham до Найпопулярніші пляжі Ао Нанг на пагорбах Ао Фра Нанг. У Крабі побачають багато скель, таємничі печери з стеклатом і сталагмітами, тому це місце приваблює любителів альпінізму. Панорама, яка відкривається з вершини скель, є дійсно казкою. З чистими водними та білими пляжами створюються відмінні басейни та підводні умови.

Пожежний Пра Нанг до Це гарне місце для хроніка і плавання, а також для догляду за тіні скеля, що піднімається над пляжем.

Пожежний Klong Муангдо Це право.

Віддалений пляж на Крабі, де розташовані п'ять зірок і кращі бутік-готелі. Навігація є дуже багато скель, але є ідеальними для навігації.

Острови групових візитів Леся - складається з 53 островів у південній провінції. Лука Бресель Яй - найбільший острів з білими пляжами і чудовими скелями, чудовим місцем для приватних відвідувачів, тому мандрівникам необхідно звернути увагу на Краби Турки. Острів йде на пором від Crabby.

Koh Taleng Бен - чарівний острів з невеликим пляжем і тунелем.

Му Кох Хах Група п'яти островів з коралами, це добре для дайвінгу.

Кох Негай, Ко-рок і Ко-рок Нок 3 острови біля Транг провінції мають хороші коралові пляжі.

Пожежний Пода до Це одне з кращих місць для водного спорту і відпочинку на Крабі.

Матери Пи Пи - приваблює мандрівники з усього світу з піском лініями, мережною водою і червоними кораловими рифами, а також відмінними умовами хропіння. На островах є великий вибір водних видів спорту, ресторанів, барів і подарункових магазинів.

Пi Пi Лi - невеликий острів 6 квадратних кілометрів. По скелях ледачих гнізд навколо узбережжя. Червоні коралові рифи і багатий морський світ приваблюють до морських водоростей.

Пожежний Ко Пайд (Бамбукові острови) - це перцевий острів з довершеним характером.

Турки на острові Краби - яскраві свята і позитивні емоції.

Краби покажуть мандрівники в Таїланд і апос; традиції і колористство, які залишать незабутні враження, а готелі Краби оцінять гостинність і турботу.

Таїланд &апо; s найпопулярніших свят:

  • День народження короля Таїланду є найбільшим національним святом на 5 грудня.
  • Фестиваль «Планкут» – це національне свято в поєднанні з тайським Новим роком (13 квітня). Він повинен відвідати храми.
  • День народження Будди - це красиве свято з свічками (15 травня).
  • Фестиваль Андаманського моря.
безліч розваг, шоу і спорту.