Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Пномпень

Відпочинок в Пномпень

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Столиця Камбоджа, з населенням понад 2 млн., була розташована на місці злиття трьох річок, Мекон, Тонлесап і Басака. Місто було засновано в 1372 році. Згідно з легендою, вдова Пеена побачила плаваючу дерево в річці Мекун з чотирикутною бронзовою і однією кам'яною статуї Будди. Вдова приймала статуетки і вирішила будувати сатуру для цього відкриття. Згідно з буддійськими канонами, на підйомі повинна бути санцтуар, тому вдова поставила невеликий пагорб, на якому були поставлені статуї. З тих пір це місце було вважати святим, а Храм Ват Пн був зведений з часом, а ім'я, побудована по місту, була пагорбом вдови. Місто було визнано столицею в 1422 році. З тих пір, як Phnom Penh має досвід багатьох історичних подій. Азійські традиції, колоніальна архітектура, величезні буддійські пагоди та Французькі будівлі стилю були неперевершено змішані.

Столиця розділена на 4 фактичних частин:

  • Південна - Квартал державних банків і будівель
  • Північний - більшість місцевих жителів тут
  • Центральний квартал затишних магазинів, ринків, пагод
  • Західний - старий блок з вузькими кутами

Що ви хочете побачити в Пномпень під час екскурсії?

У Пномппені є багато визначних пам'яток для туристів і визначних пам'яток, кожен з яких відображає історію Камбоджа.

Палац Королеви.Це не музей, але активний відпочинок короля Камбоджа, тому туристи можуть дивитися не всі його приміщення під час екскурсії Пномпень, але тільки 7 з 9 павільйонів: Наполеон Павільйон, Трон Холл, Бронзовий палац, Обідський павільйон, адміністрація будівлі, Королівський театр і павільйон Хор Самран Фірун. Інші два павільйони належать безпосередньо до королівської родини. Не пропустіть туристів.

Національний музей- розташований на північній стороні Королівського палацу. Музей був побудований в 1917-1920 роках і включає в себе понад 5000 об'єктів, в тому числі твори мистецтв VII до XIII ст. Увечері Національний музей стає степлером для великої колонії кажанів, на які,

Вони зазвичай приходять подивитися туристів під час відпочинку Пномпень.

Пам'ятник Незалежностідо Цей пам'ятник зведений в честь кінця війни за незалежність і пам'яті всіх жертв війни в Камбоджі.

Храм Ват Пндо Що зробив Пномпень. Незважаючи на те, що він був побудований в середні віки, його остаточний храм був в 1926 році.

Крім того, щоб подивитися на визначні пам'ятки в Пномпень, ви можете піти на невелику подорож на невеликих кораблях на річці Тонлесапа, і ніч, ви також можете дивитися прокатний захід.