Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Національний парк Еддо

Відпочинок в Національний парк Еддо

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Eddo National Park знаходиться в 70 км від Port Elizabeth. Історія парку поширилася по всьому світу. У 1931 році, коли Еддо був заснований, на його території залишалися тільки 11 слонів. Сьогодні, понад 200. Парк також знаходиться в притулку для останніх Kapiwallows і 21 чорних шкарпеток (який має лише понад 2 500 ліворуч по всьому світу. Є велика кількість антипопсів, рептилій і більше 185 видів птахів.

Першими проблемами було те, як зберегти слони в заповіднику, оскільки вони часто приймали до найближчих ферм і доставлені культури або були жертви очікувань. Першу бородавку парку почали виводити сосни, гарбузи і апельсини в спробі тримати слони на землі, план працював великим, але по часу паркан був встановлений в 1954 році, процедура стала настільки популярною, що він вирішив не відмовитися. З кожним днем величезна полігонка принесла і відварила слони апельсинів, а в той час як все було зроблено з кращими намірами, результат майже став дуже розгортається. Виявляється, що слони стали препаратом, і взимку, більш ніж 70 відсотків всіх слонів в парку не залишають місця подачі. Кілька юних слонів навіть загинув в результаті щоденної агітації. У 1976 році підживлення апельсинів припинило і відвідувачі тепер категорично заборонені від проведення будь-якого типу цитрусу до парку.

На воді повна гарантія побачити 40-50 слонів, ланцюжка, строго дотримуючись віку та сексуальної ієрархії. Згідно з картою, на відкритій лікері, в суспільстві досвідченої геї ви зможете дістатися до місця, де мережа перехрестить вашу дорогу і зловить 20-30 тварин одночасно. Ви також можете побачити безліч антипопсів та інших тварин у запобіжнику.

Eddo має всю необхідну інфраструктуру для сафарі і вітальні, тому вранці можна побачити слони на вашому басейні./ / / Національний парк Еддо