Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Острів Хвар

Відпочинок на Острів Хвар

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Найсвіжіші острови Адріатика - острів Хвар. Невеликі, затишні середньовічні міста, численні мініатюрні кабіни і недорогий запах лаванди, який відчуває всюди, м'який клімат і турбулентна рослинність роблять цей острів одним з найкрасивіших місць світу. Завдяки цьому, незалежно від того, скільки разів на рік, тут завжди багато туристів. За даними вчених, острів і апос; с поселення відбувалися навколо четвертого століття. Гвар був відомий як грецька колонія Фарос, звідси на його сучасну назву. У декількох століттях острів був занурений в католицькі католицькі католицькі католицькі католицькі католицькі католицькі католицькі католицькі католицькі католицькі католицькі слов'яни та мусульмани.

Старе місто на Хварі було засновано в 385 році. Сьогодні ми можемо бачити грецькі стіни, палац Петра Гекторовича з ставком і чудовими арками.

Брбська знаходиться в нижній частині глибокого падіння. 16-го століття Церква і кілька кам'яних будинків по обидва боки узбережжя, пов'язаних з незліченними мостами, називають наземним рельєфом. Музей «Рабочий квартал Амури»

Головне місто острова - пан Хвар. Коли ви входите в місто гавань, є прекрасна краса на обличчі: масивний пагорб, покритий всім можливим рослинністю, який має величезний замок вежі. У Хварі є найстаріший громадський європейський театр, побудований в 1612 році на одному з місту &апо; райони с. Недостатньо здивувати туристів своєю відмінністю і неприписною красою кав'ярні міста, з оригінальним дзвінком, багатим хрусткою і фотографіями старих майстрів. Архітектурний ансамбль збірки зустрінеться відповідно до всіх вимог класичного ренесансу.

Неприємно, Hwar не просто звичайний острів в Адріаті, де можна відпочити влітку і взимку. Завдяки особливо зимовому кліматі та турбінній вегетації, острів Хвар часто згадується як хорватська Madera. Особливий інтерес - це частково покрита Покленою, невеликі острови з піщаними та галацькими пляжами, особливо нудисти. Для підводних рибалок, скелястий морський дно Хвара є просто знайденим. У підземному лісі виростає над пляжем.

Ботанічний сад. Запасні острови - яхти, які давно люблять це місце.


/ / / Острів Хвар