Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
о. Ко Панган

Відпочинок на о. Ко Панган

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Якщо ви приїжджаєте в Таїланд, вам доведеться відвідати острів Панган і його курортну зону, Хаолак, з довершеним характером, який створений для смачного відпочинку. У цьому місці раю нещодавно стала відкритою для туристичного відпочинку, але вона вже отримала популярність серед інших країн світу. Зважаючи на те, що курорт раніше вважається захищеною зоною, його екологічна чистота збереглася в периферійній формі - чистого повітря, щільних лісів і лазурної води.

Безкоштовний відпочинок на острові Ко Панган

У готелі Панана були гармонійні стосунки з природою, не розбиваючи його баланс, який був основним завданням, коли вони були побудовані.

Диханні панхана сподобається як мандрівникам, які віддають перевагу дорозі, так і в розкішному відпочинку, а також шумні береги.

У Халаку ви очікуєте, що в одному з прохолодних водоспадів або прогулянок на екзотичних лісах.

На вашому шляху екскурсія по курорту Пангана, ви очікуєте, що мають прозорі води, щоб боротися з усіма можливими водними видами спорту і білими пісками чистого пляжу. Любителі підводних човнів поставляються з усього світу, щоб завантажувати себе в лазурний океан і подивитися на екзотичних мешканців моря.

Але найголовніше місце для відвідування всіх морських аматорів, які приїхали на екскурсію Ко Пангана є Національний парк Пангга, де краєвиди, які приходять з рекламних буклетів, є неймовірно красивими островами, скелястими або зеленими лісами, нескінченним кольором моря. Цей парк є найшвидшим місцем на півдні Таїланду.

Ко Панган – знамениті партії Full Moon. Щомісяця, близько 30 років, на цьому острові з’являються божевільні нічні вечірки, які об’єднують кілька десятків тисяч людей з усього світу./ / / о. Ко Панган