Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Залізничні круїзи

Відпочинок в Залізничні круїзи

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Щоб бути в найкрасивіших куточках іншої країни, і всім способом насолодитися ідеальним комфортом, вишуканою кухнею і турботою про ... Чи не те, що хоче мандрівник? Можна перевести мрії в реальність: робити так, ми повинні піти в круїз ... на залізниці.

Круїзи називають такі подорожі по ДТП: покупка розкішних екскурсоводних поїздів за своїм комфортом не дає можливості туристичним мережам. Тут все продумані зручності, від кондиціонерів до мармурових ванн.

Пасажири - це елегантні автомобільні бари, а також навіть вагони з панорамними вікнами. Під час зупинки екскурсійні тури найцікавіших пам'яток.

... Ведуться поїзди цього рівня по всьому світу. Найвідомішими є Orient-Express. (Одно поїздів перетинає всю Європу з Парижа в Стамбул, інші йде вздовж південного узбережжя Австралії, третій в Таїланді і Малайзії). До африканських саваннах або до водоспаду Вікторія може подорожувати на поїзді під назвою Blue Train. А ті, хто величні гори і зелені долини Шотландії чекають Единбург Королівський скотман./ / / Залізничні круїзи