Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Савудрія

Відпочинок в Савудрії

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї
Згідно з легендою, Саудрія (у італійському Салворе) отримала свою назву завдяки сина німецького короля Фредерік Барбаросса-Ото, який після поразки в морській битві, втекти з її берега в 1177 році. "Салво ре - збережений королем.

Sawoodria є західної точки Istra і всієї Хорватії. Зелений рай, три сторони оточені Адріатичним морем. Великдень, а особливо Саудрія, був відомий як курорт з Астро-Угорської імперії, завдяки м'яким кліматом і цілющим повітрям. Також є найстаріший маяк в Адріатиці. Романтичний до цього місця додається рибальські човни, прикріплені до високих дерев'яних полотен, які разом з маяконом - це карта цього красивого місця. Саудрія &апо; s екологічність, з одного боку, і її розвинена інфраструктура, з іншого, створюють ідеальні умови для сімейного відпочинку.

Невелике рибальське село Саудрія, розташоване на невеликому півострові, є улюбленим романтичним оазисом для любителів краси, історії та морської простоти. Довгий час свідчив морських кажанів, небезпечних піратських рейдів та екструзування аристократійних кульок, а зараз мирно відпочиває в оточенні базових гайок і виноградників, заспокоєних ритмічними хвилями і кричущими чайними кришками. Її символ є старою маяком, побудованою в любові австрійського аристократа і локальної дівчини, яка сьогодні приваблює багатьох любителів як доказ вічності істинної любові. Крім того, Sawoodria також відомий своїми окропом, які в такому конкретному вигляді від погоди, виїжджаючи з моря на каналі і перебування в повітрі до чергової зустрічі з морським променем. Саврія та її оточення мають право на гордість багатьох історичних відкриттів, включаючи старовинні античні, середні пам'ятники та Австралійські вілли. Цей багатий червоний землі живить виноградники, вино якого добре відомо, і море щедро дає свої скарби, які можна насолоджуватися в усіх ресторанах Сауд, таверах і місцевих таблицях. Для активного відпочинку, починаючи від велосипеда, гольфу, відстеження, спортивні прогулянки
ПАР, як узбережжі часто відвідують різні вітри. Завдяки м'якому кліматі, природній красуні, культурній віртуі та серцево-судинних гостям, Sawoodria є справжніми хвіртами до неприпустимого красивого острова.