Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
Пошук на сайті
Озеро Блед

Відпочинок на Озеро Блед

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
Телефон *
E-mail *
Коментар

Найпопулярніші місця відпочинку в Словенії в будь-який час року відомий і престижний в Європі курорт Альпін. На висоті 530 метрів над рівнем моря і з усіх боків оточені горами і лісами. Відстань від аеропорту Любляна 32 км.

Довжина озера 2,120 м, ширина 1,380 м, максимальна глибина 30 м. Зона 6-кілометра біля озера для пішохідних прогулянок. Старий замок 13 століття, де розташувався історичний музей і національний ресторан, піднімається над озером.

Зима - Bled є одним з найбільш популярних гірськолижних центрів. Сезон триває з кінця грудня до початку квітня.

Найближча лижна траса гвардії становить 150 метрів від центру Бель. 820 м довга, 500 до 635 м У готелі є безкоштовний автобус.

Основні доріжки розташовані між 18 і 25 км від курорту. Це центри видобутку Kobla, Vogel, Sparrow, Polluca. Вони підключені до курорту з постійним катанням на лижах. Крім тих, які оснащені гірничодобувними доріжками, ваші послуги виконуються лижними трасами, лижами, прокатом обладнання, ресторанами.

Літо Пальто приваблює любителів спокійного сімейного відпочинку, купання в теплій озері, прогулянка по картинах.

Озеро Бель – це справжня перлина Словенії, особливий світ спокійних і чистої води, оскільки якщо спеціально розроблене для всіх, хто бажає відволікатися від проблем і стресу повсякденного життя./ / / Озеро Блед