Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Батумі

Відпочинок Батумі

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Батумі - головний курорт Чорного моря Грузії, який глянець безтурботністю, свободою і дивовижною атмосферою. Батумі – це місто сонця та символ сучасної Грузії. Місто славиться чудовими пляжами, внутрішніми кулінарними овецьами, гостинністю місцевого населення.


Тури в Батумі представляють занурення колонії, традиції та пристрасть Грузії

Центр громадського життя міста Батумі Бульвар, який знаходиться уздовж пляжу. На додаток до великої кількості ресторанів, барів і затишних кафе, є також історичні пам'ятки і вікові дерева.

На території Європи, де розташовані фонтани і пам'ятник Меді. Процент також представлений найстарішим мечем Орто-Джейм, знайомствами з 19 століття.

У сумі 12 кілометрів від міста, гоніо і апос; фортеце руїни були розташовані і служили квоти Римської імперії. Ви побачите 900 метрів стін, 18 добре встановлених веж, а також муки Matfei.


Відпочинок в Батумі 2016 - це візит до старих визначних пам'яток і великої природи.


Особливий інтерес - це несправність озера Ноурігель, береги якого включають в себе катери, водонасадки, а також аквапарк і дельфінари.

Озеро Ардагана відокремлюється від моря по вузькому пляжному провулку. Тут є світські фонтани, а також деякі ресторани з великою кухнею Ajar.