Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Порту

Відпочинок в Порту

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
Телефон *
E-mail *
Коментар
Порту мав два окремих міста Порту і Калуса, другий за величиною місто в Португалії і головний фінансовий і економічний центр в цій частині країни. Він знаходиться в північній частині країни на двох берегах річки Дору. Місто Порту є повним шармом і красою, і тут ви познайомитеся з досить вузькими схилами, похилими дугами, і старі кораблі, які колись перевозили вино на узбережжі.

The city ' s найвідоміший виробництво є Portwein, вино імені міста. Виноградники, які поширюють гірські схили, починаються відразу поза містом. Винопробувано більше 60 компаній, які можуть відвідати тур і, звичайно, дегустацію.

Тури в Порту з України - що ви бачите?

У Порту ви знайдете безліч красивих і старих споруд, унікальних мозаїчних і старовинних церков. Місто іпос, найбільш цікава і найстаріша церква - це Кафедральна клітина (12 століття), яка використовувалася для обслуговування фортеці, щоб приховати від нападів євреїв. Сьогодні це дуже красиве, це дивовижне яскраве скло, дивовижна fresca і унікальний срібний вівтар.

Принаймні вежа Clorigush буде цікаво відвідати, з оглядом сайту вгорі. Крім того, реальні твори архітектури представляють будівлі Біргії, міста Ратуші та єпископського палацу.

Не існує способу отримання в Порті без прогулянок по річці, побудованій на інженерному проекті Eiffel. Міст з'єднує місто до Vila Nova-di-Gai. У місті ви знайдете найстаріший ботанічний сад країни, який був заснований в 1772 році. Тут ви знайдете найбагатші колекції рідкісних рослин і дерев.

Коли ви перебуваєте на відпочинку в Порті, вам доведеться відвідати старі виноградники і віолончель, де зберігався вино. Крім того, в місті є багато цікавих музеїв і галерей. Цікаве місце для прогулянок стане маленьким букмекером з назвою Lello Irmão, де були епізоди фільмів Гаррі Поттера. У плануванні туру в Порті не забудьте відвідати унікальний музей трамваїв і віце-президента міста.