Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
о. Лошинь

Відпочинок на о. Лошинь

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Острів Лоцин знаходиться в затоці Quarner з північного узбережжя Хорватії. Більше 2000 років тому відокремлюється від Криса на каналі, відкритий для полегшення навігації. До острова легко дістатися з поромними переправами, автобусними маршрутами і хорошими дорогами, і є невеликий аеропорт для приватного літака в центрі острова.

Острів висохає в товстій субтропічної рослинності, яка робить повітря особливо приємним і цілим, з декількома невеликими, але дуже красивими островами навколо нього. Ви знайдете два населених пункти на острові Малі Лошин і Великий Лошин, як з яких давно відомі як чудові курорти.

У Малі Лочині прекрасні умови для дихання, Віндсерфінгу та велосипедних прогулянках пофарбувати дивовижний краєвид. Острови живуть близько до вечора і живуть весело насиченим життям, ресторанами і кафе відкриваються, вуличні артисти демонструють.

А Велі Лосін – це кліматичний курорт для сухих субтропів, унікальний клімат у парах з фітонцидами серцевих groves, що створює сприятливий клімат для лікування захворювань шкіри та дихальних систем, алергічних захворювань.

Відвідайте Лошин Острів чудовий відпочинок та оздоровлення


Церква св. Мартіна 15 століття, палац Фрітзі і галерея живопису в Малі-Лошині, ботанічний сад, музей в масивній венеціанської оборонної вежі для захисту від піратських атак, церква святого Антонія 15 століття. Крім того, ми можемо піти в Морський освітній центр і розповісти вам все про дельфінську колонію в районі Острів Лосіна. На протязі року також проводяться фестивалі та спортивні заходи. Фестиваль ароматів.

Ви можете відпочити з комфортом, вибравши будь-який з готелів на острові. Граючи тут галактика, треасон, яка не перешкоджає комфортному відпочинку. Для гостей пропонуються тенісні корти, мінігоф, фітнес, гімназії, водні види спорту, ходьба і їзда на велосипеді, прогулянки на човні і каное.