Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Disney Cruise Line

Відпочинок в Disney Cruise Line

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
Телефон *
E-mail *
Коментар
Дісней круїз Лінія - дочірня компанія Walt Disney. Дісней Cruise Line був зареєстрований в 1996 році. Компанія ' флот складається з чотирьох лінійок - Дісней Magic, Disney Wonder, Disney Dream і Disney Fantasy. Всі лайнери проводяться в одному стилі - 30-ті рр. ХХ ст. - і мають дві червоні димові труби з картиною улюблених дітей Міккі Мауза. Кольорова гамма лайнерів - поєднання червоної, чорної, білої та жовтої - відрізняє лінію Дісней круїзу з усіх інших круїзних компаній світу. Круїзна компанія також володіє Кай, острів Багамського архіпелагу, ексклюзивним портом входу для Дісней суден.

Дісней круїз Лінія пропонує маршрути в різних регіонах: Європа, Панама Каналь, Карибський басейн, Аляска та Тихого океану, Багамські та трансатлантичні круїзи.

Дісней Magic і Disney Wonder був випущений в воду в 1998 і 1999, відповідно, і 2400 пасажирів. Детальніше про Дісней Dream і Disney Fantasy (2011 та 2012) для пасажирів 4100.

Лінери Дісней Круїз Лінія - це історія, перекладена на реальність. Всі лайнери знаходяться в системі «Дісне мультиплеєр», невеликі пасажири – аніматори, що представляють Mickey Mouse. Дональд Дак та інші відомі герої валет Дісней. Ці круїзи призначені переважно для дітей, які будуть щасливі бути в реальному чарівному світі.


/ / / Disney Cruise Line