Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Женева

Відпочинок в Женеві

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Незабутній відпочинок в Женеві від YANA Luxury Travel "

Найкрасивіші міста Швейцарії, але також як одне і найкрасивіше місто світу і решта Європи. Насолоджуйтеся послугами першого класу, красивими природними горизонтами, багатою історією та розвиненою інфраструктурою. У місті є характер і спокій, які люблять туристів так багато з усього світу.

YANA Luxury Travel " Ми є відмінними експертами в галузі вибору елітних екскурсій і першого класу відпочинку. Якщо ви хочете провести свій відпочинок в Женеві, ми готові отримати вам кращий варіант. Подорож до Женева стане незабутньою подорож, яка назавжди залишиться у серці. Подивитися наші менеджери, які індивідуально підберуть екскурсію до Женева для Вас, буде фактична вартість поїздки на ваших датах. Відпочинок в Женеві завжди був найвищим, тому туристичні ціни завжди високі. Але якщо ви звикли відпочивати красиво, ви хочете отримати найкращу частину відпочинку, то це місто ідеально підійде для вас і надихає вас.

Як привабливі тури до Женева?

Основною подією курорту є фонтан, який відомий як Же-д'О і розряджає 500 літрів води на секунду на висоті 147 метрів. Години цвітіння, які розташовані на Promend du Lac, вважаються не менш значними. Найбільший другий шутер у світі довжиною 2,5 метрів.

Збірник св. Петра буде цікавим для відвідування, що є важливим для протестантів, як збір святого Петра в Римі для католиків. Історія міста можна знайти в будинку Тавель. Також є необхідність відвідати лаунж Алабам, який знаходиться в міській залі і де підписано Женева конвенція Червоного Хреста.

Велика вулиця міста - справжній рай для антикваріат і художніх рушників. Вулиця наповнена магазинами і магазинами, які продають найбільш незвичайні речі.

Відпочинок в Женеві - це відвідування визначних пам'яток і неуспішного часу, що супроводжується затишною атмосферою в місті.

Мандиторія

Відвідування Женева озеро, на якому знаходиться Монтр. У місті відомі приватні школи, заклади краси, дике життя і різні фестивалі.

Ми також повинні відвідати Silon Castle або просто насолоджуватися красою і красою швейцарської природи.

Тури в Женева – це спокійний і спокійний відпочинок, наповнений затишністю, наготелем і прекрасним духом.

Особлива енергетика привертає туристів з усього світу

Женева розміщується по всьому світу не тільки як туристичний центр, але і як місто науки, адже знаходиться адронний колорит і лабораторія ядерної фізики. Крім того, в Женеві було засновано впливові організації, такі як Червоний хрест і Організації Об'єднаних Націй. Женева вже давно завоював місто і апос, супроводжуючи найвпливовіші наукові конференції, форуми та конгреси щорічно проходять. По-перше, вони купують тури і приїдуть в відпочинок, щоб заряджати цю потужну і особливу енергію.

Решта в Женеві глянцева своєю багатовимірністю, адже можна провести різноманітні та захоплюючі часові візити, що керуються програмами, любляючи місто та чудові установи (ресторани, бари, паби). Є багато музеїв, виставок і відомих нічних клубів і партійних установ в Женеві. Це де туристи приходять з будь-якого віку, з різними смаками і видами ідеального відпочинку. Це місто має цікавий сюжет, і це може стати чудовим реальним оповіданням. Туристи надаються найвищим рівнем сервісу. У місті є багато кращих, п'ятизіркових готелів, з яких навіть найвибагливіших туристів будуть радіти.

Нерідко всі тури починаються з відомого Burg de Foor площі. У Женеві ви можете орендувати велосипед і насолоджуватися великим велосипедом по всьому місту. На велосипедах, які є відмінною рисою міста.

Талісман міста є унікальним фонтаном JE D'O, який потрапив у небо на висоті 147 метрів. Він символізує спрагу для великих розломів, для розширення вгору, для нових вершин.

Озеро Женева захопить туристів своєю красою і почуттям гумору. Про нас

Сонце на березі цього кавуна - це велике задоволення, яке багато туристів часто користуються. Це озеро утворилося між двома гірськими діапазонами.

Діти часто приходять до Женева, тому що всі умови для відпочинку для всіх членів сім'ї створюються. На додаток, є багато місць в Женеві, де діти будуть любити. Наприклад, екскурсія шоколадного заводу «Фаваргер» доведе будь-яку дитину в хвилювання.

Відпочинок в Женеві - це відмінне співвідношення ціни та якості, чудовий сервіс і нестерпне враження. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.