Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
Пошук на сайті
Куала-Лумпур

Відпочинок в Куала-Лумпур

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
Телефон *
E-mail *
Коментар
Куала-Лумпур - найбільший мегаполіс, Він висохає в зеленій і кольоровій гамі, де в гармонії гармоніюють сучасні небесні кришки У давньоєвропейській культурі. Архітектура міста різноманітна і багатогранна. Про нас Ви можете побачити сучасні високоповерхові будівлі біля найстаріших будівель світу. різні архітектурні стилі: Араби, колоніальні, локальні. Куала - Лумпур - це садове містечко. У середині міста разом з кам'яним джунглем. Не існує труднощів знайти комфортні місця, де природа переважає.

Дивитися.

Озерний садй Величезний парк, в тому числі реіндемер, птах і метелик парки, і Сад Орхідеї, де близько 3000 видів цих рослин вирощуються з усього світу мир.

Маджид Джамек до Найдавніші мечеті У місті, стоячи там, де перші поселенці будували свою каюту, Знайдено Куала-Лумпур. Мрія відрізняється від власної архітектури: побудований в індійському стилі, з великими цибулинами і вишуканими куполами Аеротичні колонії.

Петронас Twin Towers до Найвищий хмарочос у світі (452 метрів). Незвичайний образ будівлі відображає традиції. Малійська національна архітектура.

Палац Негара - Кінг &апо; проживання Малайзійська Молодий Di Pertuan Agonga. Великий парк біля палацу.

Національний музей - має відмінний варіант. збір місцевих митців, а також людей ' s fisheries, костюми, зброя, застарілі предмети. Один з кафедр музею присвячений тварині. і заводський мир Малайзії.

Розважатися. - Нічне життя дуже живе. Кілька нічні клуби, бари, дискотеки./ / / Куала-Лумпур