Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Лейкербад

Відпочинок у Лейкербаді

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї
Lakerbad є швейцарським курортом, відомий не тільки для відмінного катання, але і для всіх теплових джерел.


Яка приваблива екскурсія в Lakerbad?

В курорті є один з найбільших європейських теплових джерел, які називають Бургербад. Саме тому Lakerbad вважається ідеальним курортом, де катання на лижах і загоєння може бути гармонійно оформлений.

В курортних центрах обладнані відкритими та простирадленими водними масажами, саунами та турецькими бананами. У курорті також є палеологічний центр, мінеральні водні басейни, спортивний басейн (25 метрів) і римські дерми.

Загальна довжина курортного маршруту становить 60 кілометрів, більшість з них середньої складності. Гора Rinderhutte (2,340 метрів над рівнем моря) і його оточення вважаються основною гоночною зоною. На курорті є чотиримісні ліфти, а санвуборанти будуть радувати половинним вентилятором.


Відпочинок в Озеребаді - це чудова можливість поєднати активний час з відпочинком на здоров'я.


Leykerbad може відзначити широкий спектр розваг, в тому числі більш ніж 50 ресторанів і барів, нічних клубів і дискотеків, фітнес-центрів і тенісних коробок, сквошу, парапланових рейсів і відмінних можливостей для альпійського стилю.

Курортний комплекс розташований в районі Монре, Лозанне, Вербієр, Крана Монтана або Церематта. Фестиваль альпійської троянди проводиться щорічно в курорті.

Тури в Lakerbad будуть винагороджувати всіх членів сім'ї, незалежно від того, чи вони звикли відпочивати активно або спокійно.