Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Лозанна

Відпочинок в Лозанні

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї
Лозанне вважається важливим культурним та історичним центром Швейцарії, де є велика кількість визначних пам'яток, в тому числі найвідоміших музеїв.


Який привабливий тур Лозанни?

Місто &апо; s cathotical collection of St. Франциска, яка була побудована між 1145 і 1275 роками, є містом &апо; s most notable card, і на перший погляд вражає своєю відмінністю.

Ще однією визначною історичною цінністю є найкрасивіша церква в країні, Нотр-Дам, яка тривала 100 років з 12 століття. До сих пір збереглися чудові та статуї та найбільший орган у Швейцарії, який налічує 7000 труб.

Одним з вигідних туристичних напрямків є Ріпон-зона, де палац неореннесансів (19 століття) знаходиться ангели і леви. У Палаці представлені виставки різних музеїв, серед яких музей мистецтв і музей зоології.

Галерея живопису в Ермітаж Парку, яка може бути вирощена навпіл Дега і Сісла. Цікавим пошуком буде збірка Art Brew, який зібрав людей з різними психічними обмеженими можливостями, включаючи медіа та в'язниці.


Відпочинок в Лозанні - це візит до визначних пам'яток, які запроваджують Вас не тільки до історії та культури регіону, а й до всієї країни.


Серед інших речей, область глянцева з великими можливостями для активного часу водіння. Особливо популярні водні види спорту і альпінізму. Це також Олімпійський комітет.

Lausanne також є фестивальним містом з багатьма тематичними святами щороку.

Тури в місто Лозанне - це чудова можливість поїхати, знайомитися з країною та апосом; історію та культура або насолодитися красою природи.