Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Нассау, o. Парадіз, o. Нью-Провіденс

Відпочинок в Нассау, o. Парадіз, o. Нью-Провіденс

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Нассау - елегантна столиця Багамських островів, яка була заснована в 17 столітті. Рай підключений до острова Нью-Даунс мост і вважається одним з найпопулярніших і живописних місць у світі.

Який привабливий тур в Нассау та О.Параді?

Перше, що хіти Nassau є Paradise Beaches, які є білим піском, кришталево чистою водою і чудовими кораловими рифами. Особливо популярні траси на яхтах, дайвінгу та рибному спорті.
Найбільший актив країни є парламентською зоною, яка вважається одним з найбільш романтичних місць в Багамських островах. Це місце, де любителі приходять з усього світу.

Королівські сади, де є велика кількість троянд, тропічних дерев і неперевершена краса. Також варто відвідати королева і апос; сходовий чохол, який представлений скелями з розсіяними сходинками. Сходи з'єднують нижній і верхній Нассау.

Місто розташоване на острові Нью-Даунс, який в свою чергу підключений до місту з острівом небес. Всі форми відпочинку, які ідеально підходять для сімейних пар і великої компанії.

Відпочинок в Нассау і О. Рай - це дике нічне життя, тропічний клімат, чудовий хабар і непристойна краса природи.

Paradise має найкращі готелі в Багамському районі, а також чистий пляжі і казкові казино.

Фестиваль Junkanoo регулярно проводиться на острові і вважається головним святом Багамських. В ході своїх дій вона відображає костюмований образ, що дає можливість дізнатися багато цікавих і корисних ідей про стан острова.

Тури в Нассау та о. Рай - це чудова нагода на пляжі. Що таке бурштинові води Атлантичного океану./ / / Нассау, o. Парадіз, o. Нью-Провіденс