Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Нетанія

Відпочинок в Нетанія

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Місто пішохідних вулиць, берегових лінії, фонтани, кафе на тротуарах, як Париж, місто фестивалів, море і сонце. Це вітання, гостинність, сучасний, пошкоджений, рекреаційне та розважальне місто.

Netia знаходиться лише в 20 хвилинах їзди від Tel Aviv.
Наталія пропонує як розкішні готелі, так і модний сімейний тип готелю. Будь-який туристичний може зупинитися тут, незалежно від засобів, стилю і смаку. Неподалік готелю Netanya розташований на березі Середземного моря, деякі з яких мають чудовий вид на море і скелі. Готель знаходиться в декількох кроках від центру міста.

Решта в Нетанії завжди пов'язана з кричущими, поганими правилами поведінки та манерами. Зв’язки між місцевими жителями та відпочинком дружнього та чистого серця.

Ромашка Наталії - 11 км чистого білого пляжу. Вони збираються і очищають двічі на добу.

Запрошують своїх гостей взяти участь у роботі та відвідати безліч безкоштовних вправ - людей та апос; танці, виставки, концерти, паради, феєрверки, фестивалі та виступи. Є великі можливості для водних видів спорту - серфінг, моторні човни, морські мотоцикли, плавання, рибальство, пара-clouding, водні лижі та верхова їзда. Для всіх це обладнання та інструкторів.

В останні роки в Нетанії є збільшення кількості міжнародних заходів, зокрема, інтересу до активних рекреацій: міжнародні фольклорні та танцювальні фестивалі, різні спортивні змагання, які приваблюють туристів з усього світу.

На північ від Нетанії є руїни давньої Цесарея, місто побудоване в римському екземплярі короля Ірода Велика, 1 Н. Е., а також посилений Louis Saint, король Франції, 13 В. Цесарея - місто Кременян, місто Римлян, місто Понтія Пілат і Сент-Пола, повинні відвідати. Ось тут, щоб побачити: морський порт, храми, амфітеатр, хіп, водний канал. У Стародавньому римському театрі Цесарея є концерти, оперні та балетні вистави. Є, серед екскавацій, єдиним ізраїльським гольф-клубом. Сучасна Цесарея - це село феніле з оригінальною архітектурою і сучасним арт-музеєм Ріканатті, в його історичному музеї

Експосія - це латинська американська печінка, а також деякі скульптури Daly.