Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
О. Велика Багама

Відпочинок в О. Велика Багама

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Великий Багамський острова або острів задоволення не тільки четвертий за величиною в Багамах, але вірно вважається найкрасивішим.

Які пам'ятки острова Велика Багамська?

Острів &апо; східний берег має найбільші і фенільні готелі, а також популярні центри завантаження. Острів знаходиться в 100 кілометрах.

Теніс, гольф, плавання і ковтання - основні класи на острові. Спорт, у всіх його формах, грає важливу роль і користується великою популярністю.

Великий Багама має гармонійне поєднання приглушеної природи і краси, створеної людиною. На острові знаходиться гора, яка вважається одним з кращих в Багамських островах, з більш ніж 10000 кольорів, що ростуть і колорний ринок.

Один з цікавих пам'яток є музей, який називається старою піратською пляшечкою, яка може відсвяткувати колекцію 18 і 19 століття. Також варто відвідати національний парк Лутзаян, який представлений гірськими лісами, манграми та чудовими пляжами.

Відпочинок на острові Гран-Бама можна прямо описати як рай, так як створені всі умови для комфортного відпочинку та відпочинку.

Я дивлюся, якщо острів допускається тільки на човнах. Це має зробити з найменшими, але одним з найважливіших коралових рифів.

Тури на острові Великі Багамські острови - це чудова можливість відвідати одне з найромантичних місць на планеті і познайомитися з деякими унікальними видами тварин і птахів./ / / О. Велика Багама