Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
о. Праслін

Відпочинок на о. Праслін

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Праслін – один із найкрасивіших Сейшельських островів, його також називають «Райським садом». Багатолюдні пляжі та усамітнені бухти, чудова тропічна природа, яка зберегла свій первозданний образ і багатство підводного світу – все це знаменитий Праслін.

Праслін знаходиться за 37 км від Мае. Це другий за величиною острів Сейшел, його площа – 26 кв.

Що варто відвідати на острові Праслін?

Національний парк Валі де Маї, або Травнева долина – тут знаходиться найбільший пальмовий гай на Сейшельських островах, приблизно 7000 дерев морських кокосових пальм. У парку мешкає один із рідкісних птахів – чорний папуга. З 1983 року парк входить до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Травневу долину можна обійти пішки за 2-4 години прокладеними маршрутами.

У головному населеному пункті – селі Гранд Ансі можна побачити дві старовинні церкви. Незвичайною пам'яткою острова є два пам'ятники, увінчані зображеннями плодів морської кокосової пальми, яка вважається одним з основних символів Сейшельських островів.

Тури на Праслін користуються популярністю у мандрівників, яким цікаво відвідати ферму, де вирощують чорні перли, відтінок яких може змінюватись. Молюски Pinctada margaritifera були завезені на Сейшели 10 років тому як експеримент. Молюски добре прижилися у теплих водах. Ферму можуть відвідувати туристи з екскурсіями, під час якої познайомляться із процесом вирощування перлів.

Бухта Лаціо - одна з найкращих бухт, розташованих на півночі Прасліна, Сейшели. Вона схожа на половинку Місяця. Бухта Лаціо славиться своїми можливостями для дайвінгу, оскільки її підводний світ різноманітний і напрочуд гарний. Тут двічі на рік проводяться широкомасштабні змагання. Ця частина острова відмінно підійде для сімейного чи романтичного відпочинку.

Острів Кюрйоз – маленький гранітний острів (2,86 кв.км.), який перетворився на морський національний парк, де мешкають черепахи.

Пляжний відпочинок на острові Праслін

Пляжів на острові багато. Завдяки тому, що острів Праслін (Сейшели) оточений кораловим рифом, тут не буває великих хвиль. На острові можна знайти як багатолюдні пляжі, так і відособлені невеликі бухти, де навіть у розпал сезону туристи почуваються на самоті. Найпопулярніші пляжі знаходяться в бухтах Марії-Луїзи, Лаціо, Консоласьйон, Вольбер або Золотий берег, а також у Буа де Роз, Буден та в бухті Керлан, де в 1999 році відкрився один з найрозкішніших готелів не тільки Прасліна, але і Сейшел - "Lemuria Resort de Praslin", який зібрав безліч позитивних відгуків у туристів.