Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Светий Стефан

Відпочинок в Святий Стефан.

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї
Сен Стефан - острів, який знаходиться лише в 500 метрах від Адріатичного узбережжя Чорногорії.


Яка приваблива екскурсія по св. Стефану?

Це не острів, в якому знаходиться один повноцінний готель. Більш ніж 100 старих будинків перетворилися в розкішні готелі та квартири. Завдяки своєму барі, поселення вдалося зберегти середньовічні інтер'єри, а також спокій і дух цього часу.

До послуг гостей приголомшливі готелі, приємні ресторани і бари. Також є ряд басейнів на острові, відмінні можливості для водних видів спорту, прокручування маршрутів для морських прогулянок, а також зони для фарбування.

Святий Стефан є чудовим місцем для цікавих турів, як в темних куточках Чорногорії, так і в країнах, таких як Албанія, Італія та Хорватія. Село Милошер, який славиться парком і королівським пляжем, є одним з кращих в Європі.


Решта на Святому Стефану дасть багато позитивних емоцій і відмінних відчуттів всім членам сім'ї, незалежно від віку і переваг.


Головною місцевістю є середньовічний монастир Праскаві, який приваблює туристів з усього світу. У регіоні також відомі гірські хребти, які досягають 2000 метрів над рівнем моря.

Екскурсія Стефана - це чудова можливість познайомитися з не тільки окремими частинами країни, але й подорожувати на сусідній державі.


/ / / Светий Стефан