Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Сідней

Відпочинок в Сідней

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Сидна Найкрасивіші міста Австралії та одне з найкрасивіших міст світу. Сідней на пагорбах над пишною бухтою, яка заповнює багато суден в рік. Візитна картка Сідней - це опера та місто Гарбора, відмінність якого вплине на туристів протягом десятиліть. Однією з найвідоміших туристичних напрямків Сіднея є Круговий кар'єр. Там є гарний вигляд оперного будинку і місту, і є центральний док порома, який в Сіднеї є одним і тим самим громадським транспортом, як автобуси. Прогулянка на поромі є одним з обов'язкових місць Сіднея. Вечори циркового караю та навколишній історичний район Років не менш красиві, види міст і світильники багатьох ресторанів і кафе. Дарлінг Харбор, з його магазинами, ресторанами, чудовим Музейом моря, а також Сіднейським акваріумом, безумовно, є черговим обов'язковим пунктом програми. Цікава можливість подивитися на місто з висоти з'являється на телебаченні AMP Tawer. Займіть бізнес-центр до хмарочосів, візьміть Австралійську бізнес-середову атмосферу. Виготовляйте на найвідоміших пляжах Сідней, Бондажі та Менлі. Це виглядає як Sidney Opera, більшість і просто міста можна побачити з двох більше обсесів точок, Milsons Point і Ms. McVeary Point.

Якщо ви їдете до Сіднея напередодні Нового року, вам доведеться поглянути на дивовижну новорічну забаву. Добрі місця повинні бути зайняті заздалегідь, тому ви будете провести останні години старого року в атмосфері великого і веселого.

Екскурсії:
1 Сідней тур. (4 години). Найвідоміші туристичні напрямки Сідней: історична зона Років, знаменитий міст по Сідней Бей, театр опери, Kings Cros, червона зона вогнів, найпопулярніший пляж Австралії, пляж Бонда, найдорожча зона Сіднейських гулянок.

2,2 км Знаменитий ресторан в Сіднеї. Вечеря в ротаційному ресторані в Сіднеї, де відкривається чудова панорама міста від 325 м.

3. У Національний парк Blue Mountains. Ви побачите.

"Три сестри" скелі, насолоджуючись захоплюючими видами на Великий австралійський каньйон з великою кількістю оглядових майданчиків, вирушають залізницею з скелі до евкаліптного лісу і прогуляйтеся водоспадом.

4. У Екскурсія в акваріум. Пройшовши через підводний тунель в товщині води, ви дізнаєтеся багато невидимої природи Нептуна: акули, черепахи, крокодили, морські коти та ін.

5. У Тур дикої природи парку. Ви познайомитеся з унікальним тваринним світом Австралії, живите кенгуру, протримайте вугільну ведмедя, побачите найбільшу птаху континенту, крокодила та інших тварин.

6. Жнівень Виготовлений. Ви будете закохані в нічний Сідней з боку колісної пари кінця минулого століття на Сідні Бей. Показати програму та романтичний обід