Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Фуджейра

Відпочинок в Фуджейр

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Емірат Фуджейра має вихід до Індійського океану та може похвалитися чудовими ландшафтами. Мандрівники, які вибрали тур у Фуджейру, не побачать у цьому еміраті хмарочосів Дубая та натовпів туристів з фотокамерами, проте тут є чисті пляжі, глибокі ущелини, чудові водоспади Аль-Вуррайа, запашні сади Айн-аль-Мадхаб, гарячі джерела Айн-аль-Гамур.

Тури до Фуджейри – враження, що залишаться в пам'яті назавжди

На Фуджейру туристи їдуть не лише за пляжним, а й за активним відпочинком. Тут можна підкорити гірську вершину, опуститися на дно до кораблів, що затонули, і коралових рифів, дослідити русла річок. У Фуджейрі є все для того, щоб з головою поринути у пригоди.

Дуже цікаві й міські пам'ятки: старовинні мечеті та гробниці, форти та сторожові вежі, фонтани та пам'ятники.

На узбережжі Фуджейри, порізаному відокремленими бухтами, можна побачити черепах, які відкладають яйця в пісок. Черепахи, як і інші тварини в ОАЕ, знаходяться під охороною Правителя емірату, тому чіпати тварин і розкопувати їхні гнізда заборонено згідно із законом.

Фуджейра користується популярністю серед дайверів. Тут найцікавіші ландшафти дна океану, мальовничі коралові рифи, безліч островів. Багата флора, яка приваблює як професійних дайверів, так і новачків.

Крім того, тури до Фуджейри (ОАЕ) обирають, щоб поласувати дарами моря. Тут багато ресторанів у своєму меню пропонують морські делікатеси: лобстери, яскраво-червоні окуні, восьминоги, риби-папуги, рифові акули та барракуди. Крім того, всі ці багатства можна не тільки скуштувати у вишуканих ресторанах, але й спробувати свої сили в риболовлі.

Цінителі гірських ландшафтів можуть вирушити машиною через перевали гір Хаджар до заповідних місць Фуджейри - водоспадів Ель-Вурайа, термальних джерел Айн-Аль-Гамур і пишних садів Айн-Аль-Мадхаб.

Архітектурні пам'ятки Фуджейри


Тим, хто цікавиться історією, варто відвідати стіни середньовічного форту Ель-Хейль, який відкритий для відвідувань, та Османську мечеть (найдавніша в ОАЕ), до якої приїжджають паломники з усієї країни.

Добиратися до фортеці Ель-Хейль одне задоволення, адже дорога якою ви їхатимете – це магістраль, що з'єднує Фуджейру та інші емірати ОАЕ. Фортеця була побудована в 1670 р. Туристів вражає не тільки велич фортеці, а й внутрішні кімнати, спальні, комори та особливо дозорна вежа, з якою колись стежили за морським горизонтом, звідки міг з'явитися ворог.

Найдавніша мечеть ОАЕ - Ель-Бідія, або Османська мечеть, повністю покрита таємницями. У літописах, на жаль, не збереглися дані, коли вона була збудована. У деяких записах зустрічається, що вона з'явилася ще за тисячі років до приходу ісламу до ОАЕ. Залишається загадкою назва мечеті – Османська: вчені впевнені, що вона не причетна до Османської імперії./ / / Фуджейра