Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Фьюджі

Відпочинок у Фьюджі

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Fuji є найвідомішим в Італії і одним з провідних західноєвропейських термічних курортів. Первинна спеціалізація курорту – лікування і профілактика урологічних захворювань.

Який привабливий тур в Фуджі?

Унікальність курортної води полягає в тому, що вона розчиняється і видаляє камені з нирок. Є два основних джерела на курорті, що піднімуть іменам Боні та Антолану. Вода з джерел непристойна і непристойна, тому добре пити. Для тих, хто хоче позбутися від ваги і м'якоті.

У готелі пропонуються страви місцевої кухні. Тут ви можете насолодитися відомими італійськими винами, винними печива і смачними ковбасами. У курорті також знаходиться оливкова нафтофабрика і сирна фабрика моцарелла.

Відпочинок в Фуджі – це не тільки реабілітативна процедура, але й знайомства з історією.

Відвідайте карти для курорту - Церква Святого Бьягіа (12 століття) і так звані " Стародавній холод " . Також цікавим для відвідування є арузький монастир, де знаходиться 18-а аптека і чудовий сад. Аптеки можуть придбати різні види лікарських засобів, що виробляються нунсами.

Місто має найбільший сонячний сад в Європі, площею від 3,500 метрів. Щоб відвідати його, отримайте на даху замку Фумон.

Тури в Фуджі – це відмінне поєднання лікувальних процедур та історичних цінностей, що забезпечують незабутнє відпочинок в комплексі.