Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Хургада

Відпочинок в Хургада

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї
Жургада є одним з єгипетських іапо; найстаріших курортів, які вперше приймають найбільш популярні туристи.


Як привабливі тури в Хургаду?

В курорті діляться на три частини, старовинне місто називається Ель Дахар, нове місто називається Саккала і зона, яка повністю належить готелям. З огляду на те, що курорт порівняно не новий, більшість готелів тут є старий захід сонця, але є кілька нових розкішних готелів на узбережжі щомісяця.

Ургад не може бути нудним існуванням великої кількості історичних віртуозів, його головний візор є кращими пляжами в Єгипті, а також відмінними умовами для сімейного відпочинку. Практично кожен готель має власний пляж і так звані вітчизняні рифи.

Звісно, курорт є чудовим місцем для дайвінгу. Подарун острів і його морські райони є найцікавішим місцем для підводного плавання. Також ми використовуємо підводні екскурсії, вітрильні табори.


Відпочинок в Хураді ідеально підходить для сімейних пар з дітьми і для старших людей. Вони приїдуть сюди за комфорт, спокій і розмір.


Дуже зручно їхати на екскурсію Luxor або Farao Valley. Також варто відвідати шоу в Палаці дня і однієї ночі, яка розповідає про життя Фараорес.

Тури в Юргаду - це чудова можливість насолодитися теплою морем, добре збудованими і чистими пляжами, а також повністю залишити.