Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Шарм-ель-Шейх

Відпочинок в Шарм-Ель-Шейх

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї
Шарм-еш-Шейх вважається механікою для підводних плавників. Існує велика кількість чудових рифів, коралових губок, а також широкий спектр морських водоростей.


Як виглядають тури в Шарм-еш-Шейху?

Sharam El Sheikh вважається ідеальним місцем для відпочинку на пляжі протягом багатьох років, під час якого можна відпочити на вітальні. Практично всі пляжі курорту Корал починаються безпосередньо на краю води, тому тільки спеціальні туфлі повинні бути ватні.

Єдиний піщаний пляж, де можна плавати без страху, знаходиться в затоці Шарм-ель-Май. Також є кілька сайтів, де ми можемо плавати як ковбаса в затоці Naama Bay. Варто уважно вводити воду тільки в спеціально обладнаних місцях.

У курорті також відомі прекрасні умови для дайвінгу. Submarine beauty представлена м'ясними коралами, змолотними акулями, баракуди, муренами, рибою крокодила, і багатьма іншими представниками фауни.


Відпочинок в Шарм-еш-Шейсі добре підходить для тих, хто цінує кількість часу, комфорту і відпочинку.


Ті, хто все ще хоче мати активний час, будуть привітати гостей двох національних парків, одна з яких є всесвітньо відомим Ras Mohammed. Останній може насолоджуватися не тільки багатством підводного світу, але і наземними рідкісними тваринами.

Тури в Шарм-еш-Шейху – це чудова нагода повністю поглибити атмосферу спокійного пляжу, що сприяє відновленню сили і великому настрою.


/ / / Шарм-ель-Шейх