Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Ароза

Відпочинок в Арозі

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Aroza - це швейцарський гірничодобувний комплекс, який добре підходить для сімейного відпочинку. У вітрозахисній долині, де чистий повітря завжди чистий, гарний мікроклімат і живописний характер.

Як привабливі тури до Ароси?

Готель розташований на висоті 1,800 метрів над рівнем моря, 160 км від Цюрих, а також є місцем, де можна повністю розвинена гірничодобувна справа.

Загальна довжина курорту становить понад 65 кілометрів, більшість з яких синього, червоного і зеленого, і чорного. Ароса також вітає любителів Фріріді і з доріжки. Також в 26 кілометрах бігових лиж, трас і панк-панк і сноу-будди.

У місті Ароса популярні ходи, понад 60 кілометрів проходжень для любителів ходити і насолоджуватися дивовижною зимовою казкою. Aroza є місцем, де ніхто не повинен пропустити.

Відпочинок в Аросі - це відмінне поєднання гірничодобувних, екскурсійних та релаксу.

Тут було побудовано перший залізничний міст, який є одним з основних особливостей курорту. Центр селища – дивовижна церква, яка датується 15 ст.

Наречена Ароси - це сучасний відкритий і закритий-диспетчерний SPA, масажні кабінети, сауни, паробанки, фітнес-центр, а також сонячний, косметологічний салон і бутик.

Ароса - це справжній пригод, який принесе багато позитивних емоцій і вражень до всіх членів сім'ї.