Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
Пошук на сайті
Озеро Мондзее

Відпочинок на озері Мондзее

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
Телефон *
E-mail *
Коментар
Озеро Мондзее знаходиться в одному з найяскравіших районів Австрії. Глибина води становить 11 кілометрів і ширина становить 2 кілометри, з максимальною глибиною 48 метрів. Зловити озеро чистого гірського повітря, темно-зелених щільних лісів на березі, яскраво-блакитної води, а навколишні скелясті гори, які зберігають безліч таємничих і перевернутих легенд.

Як тури на Мондзее озеро?

Одним з основних особливостей курорту є Дракон скеля, який знаходиться на південно-західній узбережжі озера. Це той, хто пов'язаний з базовою легендою місцевості. Румор має це, що колись в цих частинах був сердий і життєздатний правитель, який збирався платити селяни. У покарання за її грі, влада аномалій вирішила відправити лінійку на п'ят, але не відрахувала її міцності і вдарив скелю 10-метровим отвором. З тих пір скеля має ще одне ім’я, стіна девіла.
Незважаючи на те, що озеро має живу, позитивну і спокійну атмосферу. Для різних водних видів спорту і відпочинку є велика кількість можливостей.

На березі озера, з яких Монастир і Сан Лорензь заслуговують особливу увагу. Головною подією міста Мондзе є готична церква св. Михайла, яка в її часі була частиною Манінезео Бенедіцинського монастиря. Будівля датується 15 ст., а це де музичний музичний музичний музичний музичний музичний музичний музичний музичний альбом.

Відпочинок на березі озера Мондзе - це чудова можливість відпочити з душею і тілом, щоб вийти з вітру і насолоджуватися тонкою природою і чистим повітрям.

Один з озерних банків має найбільший серфінг і плавання. Вектори активного відпочинку радять мати можливість займатися хребтами, водними лижами, плаванням, дайвінгом і риболовлею. На курорті знаходиться понад 100 кілометрів пішохідних маршрутів.

Відпустки і карнавали, 300 з яких відбувалися між травнем і вересень, заслуговують особливу увагу. Не пропустіть можливість відвідати Музей залізниць, прогулянку по площі Ринок Соборності, захопити сільську залу і просто насолоджуватися красою австрійської природи, гостинністю і спокійним. Озеро Мондзее має велике поєднання того, що потрібно тим, хто бажає відпочити, наповненого надзвичайно позитивними емоціями.


/ / / Озеро Мондзее