Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Більбао

Відпочинок в Більбао

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Білбао вважається одним з центрів сучасної архітектури. Місто знаходиться на березі річки і оточений живописними зеленими пагорбами. Відкрито міжнародну популярність курорту після Музею Гуггенхайм.

Який привабливий тур в Більбао?

За два роки збудовано метро, аеропорт і скляний міст по річці. Саме тому Білбао вважається скарбом сучасних архітектурних шедеврів. Безсумнівно, головною подією курорту є музей Гуггенхайм, який збирає багату колекцію мистецтв з 20 століття.

Музей має прекрасний парк з назвою Doña Castilda Iturris, сучасний солод і місто вершини, який є конференц-центром. Музей образотворчого мистецтва і музею Мартимора де Білбао

У Старому місті (Casco Viejo), одна з найбільших прихованих ринків Європи. Назволено Art Nuvo-Merkado de la Ribera та пропонує свіжі морепродукти та інші ніжні. Також є необхідність відвідати міський голова і апос; s building, Katedral de Santyago base

Відпочинок в Більбао - це чудова можливість об'єднати візит історичних сайтів і просування сучасної цивілізації.

Самий монументальний і старомодний будинок міста – Сантьяго-Гетерінг, який датується 14 ст. Статуя Diego de Aro та будівля опери Театр також історичні та актуальні риси міста.

Серед інших речей, Білбао - великий фінансовий та промисловий центр з розвиненою транспортною інфраструктурою.

Тури в Більбао - це застібка в атмосферу міста, яка обпалюється життям і енергією, яка росте, розвивається і радий зустріти гостей.