Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
Пошук на сайті
Аделаїда

Відпочинок в Аделаїда

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
Телефон *
E-mail *
Коментар

Місто Аделаїда є найбільшим містом Південної Австралії та його столиці. Посада міста на горі Лофті на Південному океані. У місті, а сам місто потопає у живописних садах. Аделаїда довгадувала як великий виноградний центр, місто оточений виноградниками, а Центр Вінніну – найцікавіший актив міста. Крім того, місто часто має цікаві фестивалі.

Тури до Аделаїда з України - що ви бачите?

Почати знайомство з Аделаїдою краще з центру міста. Є багато підприємств і фінансових установ, культурних цінностей і архітектурних пам'яток. У місті тапозі, весь центр оточений ландшафтними парками з рекреаційними зонами та практично повністю пішохідними. Незважаючи на те, що місто знаходиться на узбережжі, тут практично неможливо купати, вода рідко зігрівається до температури комфорту. Якщо Вас цікавить пляжний відпочинок в Аделаїді, варто шукати невеликі бухти і бухти, де можна поплавати практично на рік, а деякі пляжі будуть комфортними і відпочивати з дітьми.

Найцікавіші пам'ятки архітектури - це Будівля Парламенту, яка почалася в 1883 році і тривала більше половини століття. Унікальна архітектура красивого будинку закривається, але будівля залишається без головного купола, оскільки архітектори ніколи не погодилися на свій стиль.

Не менш вражаюча будівля - залізнична станція. Ця будівля побудована з красивого медового пісочниці, а казино працює на першому поверсі. У Центрі «Лион Центр» обов’язково приймуть участь художники в Аделаїді. Є кілька галерей, кінозал і театр. Крім того, захоплююча будівля фестивалю не залишить байдужим, будівля була побудована в 1977 році і може одночасно розмістити до 2000 глядачів. Фізичний центр є найбільшим в Австралії.

Музей імміграції, де представлені різні виставки з приїзду людей з різних країн. На центральній вулиці є дивовижна особняка Ears House,

Деякі номери в ресторанах і кафе сьогодні. У місті є також прекрасний ботанічний сад, дельфінарій.

Що ми робимо?


Аделаїда є великим торговим центром, тому що якщо вам подобається покупка, вам доведеться відпочити тут. Rundle Mall має понад 600 магазинів, ресторанів і кафе. Найкраще місце, щоб купити продукти будуть Аделаїда Центрального ринку, модні бутики зосереджені на King William Road, а сувеніри краще купити в Norwood Parade.

Підприємці рекреації та природи можуть подорожувати на національних парках Cleland і Belair, де крім унікальних рослин і тварин є тенісні корзини, баскетбол і волейбол. І на горі Лофти, є проста зона перегляду, і це де ми йдемо на пікнік сім'ї.

Нічне життя в місті настільки інтенсивне, як зазвичай. Багато барів і нічних клубів працюють в місті, найвідоміших серед них є нічний клуб Cargo, де відбуваються тематичні шоу і музичні виступи щодня.