Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Сирія

Відпочинок в Сирії

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Шигирія (Live Mountain) – це самотня гора, що піднімається над висушеним джунглем прилеглої рівнини 180 метрів, поверх якої був побудований унікальний королівський палац Кассапа в В.Н. У V, Н. Капсап, цар Дуттен &апо; син злодих, мав у спадок престолу, але батько його вирішив на користь молодого сина Могаллану. Кассапа подарувала свого батька і вніс його в темряву, а в 477 році загинув. Могаллан тероризував страшних дій старшого брата та летючої Південної Індії. Побоюючись помсти, Капсап вирішив побудувати столицю в важкому місці. І він вибрав Сігір'я скеля.

Король і його архітектори очищали місце навколо скеля і побудували розкішне місто, оточене садами з фонтанами і басейнами і збудували найдивовижніші сходи в світі: сходи вирізалися між ніжками, горлками і щелепами незв'язного розміру леву, а стіни прикрашені фрахтами (всі 500), з яких 18 були добре.

Перевозки, які зображують Принцесський процес або палацові дами, як запарювання в повітрі, і покривають яєчною білизною з медовими бджілками, зберігають свої яскраві кольори.

Підпілля Сігрії, не потрійне кільце древніх оборонних бюветів і роялті, має розсіяні красиві аквапарки, древні в Азії. Також є буддійський Махаян сектний монастир, в тому числі печерні храми, медитації залів, кольорові сади і водойми.

У середині ХІХ ст. на англійському мисливці було знайдено десятки терасних і сходинок, стін і глибоких басейнів. Реставрація робіт здійснюється на шляху. Пам'ять під захистом ЮНЕСКО і вважається однією з чудес світу!

Трансфер на дорогу від Коломбо становить 2 години і 30 хвилин.