Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
Пошук на сайті
Серфаус

Відпочинок в Серфаусі

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
Телефон *
E-mail *
Коментар

Австрійський курорт Серфаус славиться високим рівнем сервісу, складними гірськолижними трасами та відмінними можливостями для відпочинку з дітьми.

Чим привабливі тури до Серфауса?

На курорті розташовані сімейні готелі та комфортабельні пансіонати, які радісно зустрічають гостей. Також Серфаус обладнаний сучасними підйомниками та безшумним метро на повітряній подушці, яке замінює звичні ski-bus.

Відпочинок на курорті підходить як для новачків, так і для професіоналів гірськолижного спорту. Тут великий вибір трас різної складності, а район катання попрощається від Шенгампальма до Міндерйоха.

Для професіоналів підійдуть схили гір, висота яких коливається від 2000 до 2436 м над рівнем моря. Між Фіссом і Ладісом знаходяться відмінні ділянки для поза трасового катання.

Сноубордистів порадує фан-парк із халф-пайпом та трасою для бордер-кросу. Для шанувальників бігових лиж передбачено траси, протяжність яких 26 кілометрів.

Відпочинок у Серфаусі – це чудова можливість долучитися до гірськолижного спорту, а професіоналам відточити свою майстерність.

Крім прекрасних можливостей для гірськолижного спорту, курорт багатий на історичні та культурні пам'ятки. Гордістю Серфауса є тірольський музей, галерея із сувенірами ручної площі, а також міський музей у Фіссі.

У Серфаусі розташовано 2 дитячі гірськолижні парки, дитячі підйомники та лижні каруселі, снігові гірки та тунелі, також передбачена анімація, парк з динозаврами та спеціальне дитяче меню.

Тури в Серфаус - це незабутній зимовий відпочинок для всієї родини і чудова можливість навчити найменших лижників.