Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Берн

Відпочинок в Берні

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Берн – не тільки столиця Швейцарії, але й справжній скарб мистецтва. На трьох вулицях, які утворюють неймовірно красиву мережу.

Який привабливий тур в Берн?

Перше, що всі туристи повинні знати про Берн, що ведмедя є символом міста. Крім того, одна з основних районів міста називається ведмедем, також була так звана медова плювати з 16 століття, де живуть мідії.

Місто і апос; пам'ятки починаються з барної церкви і протестантської збірки (1726-1729). Один з Берн &апо; s Самий дивний virtues є фонтан, який називається дітям &апо; s Rider. Він підібрав гігант, який їсть маленькими грішниками. Мета даної скульптури полягала в тому, щоб донести людей до правого способу життя, але на сьогоднішній день фонтан не має правого впливу навіть на місцеве населення.

Цитологія З віком від 12 років по праву вважається карта міста. Х і дзвінки мають механізм, який показує час, день, місяць, знак зодіаку і фази місяця. Кожна година ведмедів показана, акт супроводжується співом роустера.

Відпочинок в Берні - це чудова можливість зустріти життя в Швейцарії і подивитися на секретні кути країни.

Цікаво прогулянку по вул. Крамгассе, що буквально укладаються бочками. Є також два фонтани, датуються 16 століттям і будиночком, де Альберт Ейнштейн жив у часі.

Щорічно, під час Великодніх свят, місто &апо; мешканці та гості шоу так звані почесні міста, які є новонародженими ведмедями.

Тури в Берн - це можливість відвідати найбільшу квіткову країну світу, яка рада отримати гостей.