Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Заповідник Пілансберг

Відпочинок в Заповідник Пілансберг

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Розташований прямо на кордоні Сан-Сіті, Національний парк Пілансберг Неважливо приваблює велику кількість туристів різного віку. До 1979 р. ці землі займалися представниками африканських народів та аграріїв, доки тварини стали активними в парку з усіх кінців країни, які принесли людям з їх первісних місць. І в цей час був чоловік, який повинен бути сором'язливим, щоб вижити тварин.

За два години їзди від Преторія або Йоганнесбурга, і ви вже в Пілансбергі, де 55,000 га саванни знаходяться в світі &апо; найбільший запас на півдні Африки, це в середині довгостійкого вулкана. Парк є природним місцем проживання для різних тварин, включаючи " На додаток до левів, є 55 слонів, 80 буй, велика популяція лопардів і нозорогів, а також сотні різних антилопів, гіраффа, зебра і більше 360 видів птахів... в реальному африканському природі. Також нескладно побачити гіппотуми, каштани, дикі собаки, гепарди, слони і різні антипампи. Дуже цікаво мати нічний привід, під час якого легко побачити в балах нічних тварин, таких як коти, каракал і цинетт. Непристойна зона парку також приваблива для багатьох, як правило, дуже приховані тварини, такі як леопарди. Ці жахливі коти можна побачити в водних гілочках, прогулявшись по озері McWater.

Комфортне розташування парку, в поєднанні з добре розвиненою і зручною інфраструктурою, пропонує чудові можливості для любителів не тільки сафарі, а й для природних аматорів. Тут ви знайдете безліч чудових місць для пікніків, пішохідних прогулянок та оглядових зон, щоб любити пейзажі живопису.

У парку Ви можете зупинитися в одному з гуртожиток або провести організовану сафарі-екскурсію з Сан-Сіті. Можливий самовідправлення сафарі./ / / Заповідник Пілансберг