Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Брісбен

Відпочинок в Брісбен

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

Брісбен, Квінсленд, розташований на східному узбережжі Австралії і є одним з країн і апос; з найбільших міст. Близькість двох найпопулярніших пляжних курортів - Золотий і Сонячний берег - це нескінченний потік туристів до міста. Була срібляста стрічка одноім'яної річки через Брісбен. Займається чудовим місцем для відпочинку і прогулянки. Сучасне небо бізнес-центру вказує на динамічний розвиток міста, але органи влади не забувають свого минулого: деякі історичні розробки добре збережені і перебудовані в міру необхідності. Найдавніша будівля в місті Мельник (The Windmill), яка була побудована в 1828 р. по в'язницях походження.

За кілька хвилин від узбережжя до Південного Банку, і тут ви знаходитесь в центрі культурного життя міста. Музей «Рабочий квартал Амури» У Центрі мистецтв, де художники приходять з усього світу.

Близькість бухти Мортон і острови, що розкидані тут, і є можливість побачити їх відпочинок. Чарівний вид міста відкривається з човна, а також білих пісків островів (одна з них, до речі, колишня колонія) покликана залишатися там назавжди. До Тангалома, де можна годувати дельфіни, або Північний Стредброк з його нескінченними дуетами.

Щоб відпочити і зустріти Австралию &апо; s природа може бути знайдена в Міському ботанічному саду, заснований в 1855 році або на Mount Kutta (Coot-tha), де відкривається чудовий вид на Брісбен з окремим оглядовим майданчиком.

Брісбен і передмістя мають типовий субтропічний клімат з спекотним, вологим літом і сухим і м'яким зимою. Середня температура - 30 градусів влітку. Зимовий повітря прогрівається до середини 20 градусів. Сонячна погода.

Московський час плюс 7 годин в зимовий час плюс 6 годин в літній час.

Ви не будете вбирати свій легкий одяг і сонцезахисний екран.