Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті
Мельбурн

Відпочинок в Мельбурн

Запит на підбір туру
Залишіть свої контакти і ми зв'яжемося з Вами
Ім'я *
E-mail *
Коментар
Наші переваги
30 років досвіду в сегменті люкс
Організовуємо подорожі будь-якої складності
Індивідуальний підхід та винятковий сервіс
Прямі контракти з найкращими готелями світу
Консьєрж сервіс та цілодобова підтримка
Офіси у Києві, Відні, Дубаї

У 1835 році на місці сучасного Мельбурна з’явилась перше поселення, але тільки в 1850-ті рр., коли золоті родовища були знайдені в регіоні, місто стало активно розвиватися. З часом Мельбурн став столицею Вікторія і навіть сперечався з Сіднеєм, щоб стати столицею Австралії. Сьогодні ' місто з повним правом називається " Magic Melbourne " і " South Hemisphere diamond " .

Мельбурн - місто, що диктує стиль. Тут збираються найкращі торгово-розважальні центри, а Калейдоскоп фестивалів, концертів, художніх виставок та театрів, які дають змогу міста право бути культурним столицею Австралії. Неважливо, що ви шукаєте - розкішні ресторани або стильні кафе, дорогі бутіки або антикварні салони, чудові музеї та галереї, або ви привертаєте до всесвітньо відомих спортивних заходів - все, що ви знайдете в Мельбурні.

Міста налічує понад 3000 ресторанів, кафе та барів від 75 національних кухонь.

Багато парків, садів і активного відпочинку чекають на Вас на річці Ярра, які перевозять свої води через місто Порт Філіп.

кліматичний Мельбурн вважається помірним, але це, ймовірно, найхолодніші речі в порівнянні з іншими державними столицями. На зиму, спекотне літо і сухе. У той же час, географічне розташування міста є таким, що погода є дуже змінною: місто &апо; гостей і місто &апо; жителі дуже часто спостерігаються, як " чотири рази року змінюються один одному в один день " .

Московський час плюс шість годин влітку плюс вісім годин взимку.

Традиційне знайомство з містом починається з історії. Старі вулиці, вмонтовані будівлі 19 століття Вікторійського стилю та інших містобудівних споруд міста поєднуються в єдиний чотирикілометровий маршрут Golden Mile Heritage Trail. Всі цікаві об'єкти позначені меморіальними дошками, тому легко проходити самостійно, але можна замовити тур, якщо ви хочете. Увагу тягнеться до одного з найбільших і старих виставкових центрів у Списку Всесвітньої спадщини, Королівської виставкової будівлі, колоніальної особняк Como, оточеної садами в районі Торак і Ріпкон Леа, вражаючим приватним сектором 19 століття.

Приват.

Це природний, що в Мельбурні, як один з Австралії ' найбільші міста, нічне життя - це миття і маніпулювання тисяч вогнів. Столиця Вікторія має безліч ресторанів, пабів, барів і нічних клубів, не просто посередині. Походи в центрі міста, ви подаруєте ірландський паб, бар з великою кількістю вина або джаз-клубу. Chapple Street має один з найбільш модних, казкових і природно дорогих закладів; King Street традиційно вважається танцювальним клубом вул.: оберіть право і танцюйте всю ніч. Серед кращих клубів Мельбурна є нічний клуб Мельбурна і QBH. Brunswick Street має велику кількість ресторанів і барів, деякі з яких вважаються кращими в Мельбурні.

Це те, що назва міста є одним з найбільших будівель південної частини міста, Crown Casino, величезний розважальний центр з майданчиками та нічними клубами.