Ми шукаємо найкращі пропозиції
Це займе трохи часу
ua
ru en
Контакти
Пошук на сайті

тур "Барвистий Бангкок і райський Пхукет"

Романтичні тури
Листопад-травень
14 днів / 13 ночей
Ціна за людину
від 58 845 грн.
Замовити

Програма туру

День 1 Бангкок

Прибуття Мар

Трансфер в готель

Безкоштовний час готелю

День 2 Бангкок

Сніданок в готелі

Все Бангкок Персональний тур (8 годин)

Ви відвідаєте: Храм Ват Сакет (Gora Temple), Королівський палац, Храм Імморда Будди, Храм Провідного Будди, Канали Бангкока, Панорамний сайт готелю Baiyyoke Sky.Вечеря в ресторані на березі річки Чаопрай.До закінчення туру ви очікуєте відвідати Музей дорогоцінних каменів.

Королівський палац Один з головних символів Бангкока знаходиться в історичному центрі міста, на острові Ратанакозин. З'єднання охоплює площу 218,400 м2 і оточений високою стінкою білого каменю. У Територіях зосереджені десятки архітектурних пам'яток, багато з яких були побудовані в момент заснування Бангкока.

Храм Золотої гори або Ват-Секет - Ще одна визначна столиця. Щоб відвідати її, ми повинні піти до 76-метрового пагорба. Символізує Святу гору Меру. Золота саркофагу бодзького попелиці зберігається в животі. На підніжжя гори, pilgrims і гості можуть дзвонити дзвіночки і перехрестити 318 сходинки, які можна насолодитися чудовою панорамою Бангкока.

У найстарішому культі міста... Храм Уроку Будди до Студентка 46-метра зберігається, чекаючи нірвани. Ступні статуї, покриті перламутичним орнаментом, є сакраментальне значення. У храмі є найстаріша тайський масаж.

Поїзд на річку Чапрай Ви можете порівняти часові поїздки. Ви можете подивитися життя міста з води, розглянути палаци, храми та плаваючі ринки. Для краси і життєздатності водних артерій Бангкок називається Східна Венеція.

Баййок небо У верхній частині світу. На висоті майже 320 метрів на даху 85-ступеневої будівлі знаходиться відкритий оглядовий майданчик, що дозволяє Бангкоку насолоджуватися красою літа.

Щоб дізнатися все про виробництво самолюбівок і купити фасовану частину дорогоцінних каменів можна в "Галер Смурф." При покупці ювелірних виробів видається

Гарантія якості і гарантії життя продукції.

Одяг:для жінок - непрозора блузка рукава, довгі брюки, спідниці нижче колін; для чоловіків, рукавної сорочки, довгі брюки. Ви не можете платити пароль!

Повернення в готель

День 3 Бангкок

Сніданок в готелі

Безкоштовно

Chaopery Чудовий Перлина з вечерею (4 години)

Круїз на трьохмісному, висококомфортному залізничному суді на Коралі: Храм ранку Зари, Королівський палац. Жива музика на кораблі.

Річка Хаопра Таїланд &апо; національна гордість протікає через Бангкок. Під час круїзу ви зможете побачити архітектурні пам'ятки - палаци і храми. Круїзи під одним з найкрасивіших міст Бангкока, Рама VIII квантовий міст. Має асиметричний дизайн з однією підтримкою у вигляді фіксованого листа Y. Дизайн особливо вражає, коли він освітлений вогоньми.

Вечір Гранд Королівський палац і храм Ранкова Сарі (Wat Aroon) - пам'ятні моменти круїзу. Під звучанням живої музики, насолоджуючись традиційними тайськими стравами, можна зробити незабутні фотографії.

Повернення в готель

День 4 Бангкок

Сніданок в готелі

Екскурсія Таїланду Ензотика (6 годин)

Ви побачите " Ринок зон розкриття " на залізничних доріжках, храмі Банда Кунга, коріння дерев'яного дерева Банян, плаваючий ринок Дамніна Садуака, прогулянка на човні тайського плаваючого села.

Статтєві зв’язки Храмовий комплекс культурна спадщина Таїланду. Під час бою на Бірма, храм був фортеці. Будівля понад 400 років, і вона збереглася завдяки с. Боди та Бадіана, які загортали її з гілками з усіх боків. Є статуя сайдингу Golden Buddha всередині.

Дамон Садуак - це динамічне місце, де катери з місцевими продуктами, що плаваються в вузькому склінні. Бангкок &апо; найвідоміший ринок приваблює туристів, які хочуть не тільки придбати сувеніри, ніжні та фрукти, але і зробити незабутні фотографії.

На площі Залізничного вокзалу Maeklong, місто Самут, Старе місто, є одним з Таїланду таапо; найбільш дивовижні ринки - "Бій Зонти". Торгівля

Свіжі морепродукти, вуличні продукти харчування, фрукти, овочі, текстиль та інші товари розміщують їх багато на доріжках. Назва ринку Discovered Zonts була надана для незвичайної дії: в даний момент перед поїздом підійшов, продавці розім'яли торгівлю миттєво, а потім поширили їх зонами якомога швидше, і ринок ' життя повернулося до нормального.

Повернення в готель

День 5 Бангкок

Сніданок в готелі

Додаткова індивідуальна екскурсія сафарі Парк Сафарі Світ (6 годин)

Ви очікуєте, що подорожуєте незабутнім у відкритому зоопаркі, де ви можете подивитися життя тварин у природному середовищі. Ви також можете насолоджуватися різноманітними програмами тваринництва.

1988 відкритий флот Сафарі Нещодавно відсвяткував 30-й день народження. Переважна територія умовно розділена на дві зони: море (Марин Парк) і сафарі парк (Сафарі парк). Загальна площа захищена 43 га.

й Морська зона Гостям парку чекають мортуари, дельфіни, слони, риба та, звичайно, лемурас. На спеціально обладнаному майданчику буде фінальне забивання морської зони. А позит виставки Світ Яйця, Ви можете бути свідком появи дитини.

Кожна година в морі є тваринним шоу: Орангутани, морські коти, дельфіни, слони і луги. Ви також побачите шоу птахів, списків та шоу-румів.

Для перегляду, як, Сафарі Леви, тигри, циркафи, носи, панди, слони, ведмеді, антипампи і багато птахів, ми пропонуємо вам їздити на автобусі. Тоді можна швидко і комфортно шукати територію і зробити незабутній персонал.

Вартість туру: 1 особа - 8 732 грн.., 2 особи - 9 620 грн.., 3 особи - 10 656 грн..

День 6 Бангкок - Пхукет

Видалення з готелю.

Трансфер в аеропорт.

ПодорожіСмеллс.(покупка окремо)

Розташування готелю на Пхукеті для вашого вибору.

Безкоштовний час готелю

День 7 - 13 7 ночей

Відпочинок на Пхукеті

АВТОБУСНИЙ ТУР З КИЄВА "ПІСНЯ ВОЛИНІ" (ШАЦЬКІ ОЗЕРА + БІЛОВЕЗЬКА ПУЩА)

Відвідайте Phuket Fantasea (5 годин)

Увечері ви побачите казку в кращих традиціях Лас-Вегаса з ефектами 4D, піротехніками,

Повітряний балет, акробати і слони. Останній буде робити різні трюки і брати участь в магії ілюзій.

Сам парк також захоплюється. Є ставки з багатокольоровими карпсами і гігантськими соми, багато яскрава пульпа і арахіс.

Ви також зможете спробувати розкішний наряд і візьміть на них малюнок. Багато магазинів можна купити сувеніри, а також ресторан Golden Kinnaree на вечерю.

Вартість туру: 1 особа - 10 360 грн.., 2 особи - 13 468 грн.., 3 особи - 16 428 грн..

Національний парк Хао Лак (10 годин)

The Khao Luck Reserve знаходиться поблизу острова Пхукет на березі Андаманського моря. Парк складається з захищених джунглів, лісових гір, водоспадів і білих пляжів. На вершині слонів учасники екскурсій слідують за прохідними лісовими стелями, де живуть бубони та крокодили. Також в програмі прогулянка Sai Rung і по всій річці на бамбукові дами. Молода жінка виростає на черепахі ферми в парку і піклується про великі черепахи, уражені рибальськими мережами і човновими гарматами. Ви можете годувати черепахи і допомогти вам подбати про туберкульозу. Наприкінці гостей тапозі очікується маршрут, відвідування тайського магазину з натуральними препаратами для краси та здоров’я.

Вартість туру: 1 особа - 12 432 грн.., 2 особи - 14 208 грн.., 3 особи - 15 836 грн..

Пхукет

День 14 - Бангкок

Видалення з готелю.

Трансфер в аеропорт

Пхукет-Бангкок-Київ

Розміщення

VIP-пакет (категорія 5* і 5*Dlx)

Рекомендовані готелі:

Стандартний пакет (категорія 4*)

Ціна в зелені.

Місце
VIP-пакет
Стандартні готелі
1/2 двомісний номер
63 640 грн..
до 4,12 728 грн.. *
1,12 432 грн..
до 1,14 060 грн..*
Одномісне розміщення
3250Р. 3700Р.
до 8,20 128 грн.. *
2 19 536 грн..
до 2800
Ціна Ім'я *Додаткове ліжко
1 200 р.
до 1.6 808 грн..*
800 р.

* Максимальна вартість проживання в періоди: Новий рік і Різдво (24.12-08.01), Новий рік Китаю (01-10.02)

Інформація про тур

Повітряні операції

Київ-Бангкок-Київ (век, четвер, п'ятниця, субота, неділя) АвіакомпаніяМАР

Bangkok-Phuket-Bangkok (на добу) працює авіакомпанія Bangkok Airways

Будь ласка, вкажіть час відправлення

Вартість включає:
проживання
харчування - сніданок
індивідуальні переправи
Страхування
всі податки та збори
Оплата здійснюється:в грибах
Плата за додаткову оплату:
Міжнародні та внутрішні рейси Бангкока - Пхукет - Бангкок
вхідні квитки на архітектурні пам'ятки,
Віза (за потреби)
Раннє населення та пізніше поселення в/з готелю
особисті витрати,
Без програми
поради та драйвер
інші платежі
/ / Барвистий Бангкок і райський Пхукет